Karai Restaurant - Puducherry

Chinezesc, Pește, Supă

Karai Restaurant

Karai Restaurant
3.6 / 5 (315 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Hina

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 315 reviews
an-tram
11.08.2017

Eram pe acoperișul acestui restaurant. > Care are atât secțiuni Open Sky, cât și secțiuni AC .. Ambianța este bună în ambele zone, dar este o alegere proastă să stai afară vara.! Dacă veniți în acest loc, vă rugăm să evitați supele. Aș spune că servesc apă caldă în loc de supă cu o bucată de pui / oaie sau două. Și la început, creveții prăjiți aurii și creveții cu ardei iute vin foarte frumos .. Carnea de oaie cu ardei iute este preferata mea. Și încearcă din nou să eviți puii cu lămâie. Am avut naani și pui chitnad în felul principal și aș spune că merg destul de bine împreună. > Sucurile sunt ok! Și deșerturile îți vor oferi cel mai rău final pe care îl poți avea vreodată și nici o faluda aici, dacă îți place. > În general, acest loc poate fi evitat dacă nu intenționați decât să folosiți curry naan și chitnad.!

hegde-chinmay
11.08.2017

În calitate de rezidenți din Pondicherry și pentru mese casual sud-indiene, nu avem multe opțiuni aici. Din moment ce am vizitat acest loc de nenumărate ori și au mâncare bună în diferite ocazii, prețurile sunt ok. Dar ceea ce le lipsește este serviciul și informațiile la ora de vârf (după ce au așteptat 45 de minute pentru cină în jurul orei 9:00 într-o duminică și apoi au spus că au doar parota și naan ... asta chiar îi enervează pe toți). Mâncare: 3,5 / 5 Ambianță 3,5 / 5 Preț: OK Serviciu: 3/5

dwood
11.08.2017

Un loc minunat pentru a mânca. Must-have-Chicken Biryani Pui Tandoori Pro-Fast Service Ambianță frumoasă Personal cooperativ Contra - paharele de apă trebuie curățate corespunzător

sunder-hina
11.08.2017

Am fost la Puducherry pentru scufundări și am rămas aici. Șederea a fost foarte plăcută. Am avut un mic dejun gratuit, care a fost minunat. Aveau nelimitat vada, idli, upma, suc și ceai cu sambar și chutney. Am vizitat restaurantul în aer liber pentru prânz și cină. Carnea de oaie și ouă au fost minunate. Deși atmosfera nu era grozavă, era spațioasă. Curry de legume și dal tadka au fost și ele minunate. Trebuie să vizitați.

ekale
11.08.2017

Este un hotel obișnuit din Chettinadu pe care îl putem vedea în multe locuri. Servicii bune și mâncare medie. Mi-au plăcut thokkul de creveți, friptura de pește și sosul de pește. Carnea de oaie Kola Urundai nu era crocantă și fără gust. Carnea de oaie Briyani a avut o mulțime de condimente care a fost un iritant ... mai bine încercați mâncărurile și preparatele din fructe de mare ...

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: