Primecut Modern Steakhouse And Mezzo
Primecut Modern Steakhouse And Mezzo
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Primecut Modern Steakhouse And Mezzo
Recenzii
Atmosfera a fost bună. Mâncarea gătită la perfecțiune. Prețul cinei a fost cu siguranță scump. Chelnerii au fost atenți
Decorul restaurantului a fost frumos. Locul era liniștit, doar alte mese din restaurant aveau clienți. Băuturile făcute nu au fost făcute în mod corespunzător și nu au fost amestecate așa cum este descris în meniu, după ce inițial ni s-au adus băuturi greșite. Fripturi care nu sunt fierte conform comenzilor. Am comandat filetul mediu rar, care a ieșit bine făcut și a fost uscat, iar fierul plat a fost comandat mediu, a ieșit rar și a fost de slabă calitate și gelatinos. Piureul de cartofi era rece și spanacul stătea în ulei. Cu siguranță supraevaluat
Eu și soțul meu am fost sâmbătă seara la cină. Mai era doar o altă masă în locul când ne-am așezat și un alt cuplu care a venit înainte să plecăm. Chelnerița s-a luptat cu computerul din fața mesei noastre câteva minute și apoi a intrat în bucătărie. După aproximativ câteva minute, a venit și ne-a luat comanda. A mai durat câteva minute să ne luăm băuturile un pahar de vin și Coca-Cola. Nu exista barman, așa că omul care ne-a așezat și ne-a adus apa a spus că vinul vine, dar au trebuit să-l ia jos. Era frig când ar fi trebuit să fie temperatura camerei pentru că era Pinot Nior. Aperitivele noastre au venit și au fost în regulă. Calamarele aveau roșii cherry, ardei, o glazură balsamică și erau servite cu marinara, care era o combinație diferită. Prăjiturile de crab erau bune, dar calde în interior, în loc de fierbinți. Cina a fost à la carte și bună, dar scumpă. În cele din urmă, am plătit și ni s-a perceput o taxă pentru utilizarea unui card de credit! Asta ne-a pus peste margine. Nu am fost mulțumiți de serviciul inițial și această taxă a fost ridicolă! Nicăieri nu a fost menționat sau menționat acest lucru în meniu
Mâncarea nu era atât de bună pe cât este în mod normal. Serviciul a fost în regulă, dar nu excepțional.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
