Recenzii - TGI Fridays
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.4 din 5 Bine | 5126 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 08.08.2017
4.9 ★ din 53 comentarii
Șase dintre noi am mers la o cină ușoară după un spectacol. Am împărțit aperitive, toate fiind super! Fratele meu a mâncat o salată (rucola, sfeclă roșie și galbenă, fistic și creme fraiche) pe care a declarat-o cea mai bună pe care a mâncat-o vreodată. Personal foarte plăcut, primitor și servicial. Singurul lucru care lipsea era un pahar de vin și câteva beri ... este BYO, de care nu ne dăm seama.
Yelp
2.4 ★ din 101 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 19 comentarii
Doordash
4.2 ★ din 3500 comentarii
Int Restaurants
3.5 ★ din 1219 comentarii
Menupix
3.8 ★ din 14 comentarii
Restaurantji
3.0 ★ din 220 comentarii