Recenzii - Sugo Osteria

Italian, Vin, Paste

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 1005 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 05.10.2020

2.0 ★ din 30 comentarii
marguerite-monahan
05.10.2020

Prima noastră vizită și foarte dezamăgitoare. Au fost mese luate în întregul restaurant. Gazda a fost politicoasă și ne-a arătat la masa noastră. Serviciul a fost extrem de lent. Am stat cu paharul gol pentru ceea ce părea pentru totdeauna. Serverele nu au fost niciodată văzute. Mâncarea a fost, OK. Aveam pui Alfredo, dar puiul era foarte uscat și fără gust. Copiii aveau pizza margarita, dar nu mi-am dat seama că ar fi pene uriașe de roșii pe pizza care nu le plac niciunui dintre copiii mei. În general, locul a fost necurat, serviciul a fost lent și mâncarea sub medie

Yelp
3.9 ★ din 733 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 242 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Potomac