Recenzii - Sugo Osteria
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.7 din 5 Foarte bine | 1005 comentarii
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 05.10.2020
2.0 ★ din 30 comentarii
Prima noastră vizită și foarte dezamăgitoare. Au fost mese luate în întregul restaurant. Gazda a fost politicoasă și ne-a arătat la masa noastră. Serviciul a fost extrem de lent. Am stat cu paharul gol pentru ceea ce părea pentru totdeauna. Serverele nu au fost niciodată văzute. Mâncarea a fost, OK. Aveam pui Alfredo, dar puiul era foarte uscat și fără gust. Copiii aveau pizza margarita, dar nu mi-am dat seama că ar fi pene uriașe de roșii pe pizza care nu le plac niciunui dintre copiii mei. În general, locul a fost necurat, serviciul a fost lent și mâncarea sub medie
Yelp
3.9 ★ din 733 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 242 comentarii