Recenzii - Sestri Caffe
Rezumatul recenziilor
Acest restaurant este apreciat de multi pentru serviciul slab si lent, dar si pentru atmosfera artsy, cu oameni interesanti si un vibe italienesc. Cu bauturi de calitate, sandvisuri facute in casa si deserturi delicioase, este locul ideal pentru o cafea sau un cocktail intr-o atmosfera placuta. Recomandat pentru cei care cauta o experienta unica intr-un local cozy, departe de agitatia orasului.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 31.03.2023
Beautiful view of the balcony. From here you can see the Precista neighborhood. The waiters are very friendly and best of all, you can buy cigarettes from this pub.
Atmosfera foarte plăcută și plăcută, cafea bună, frumoasă casă servită ca și cafenea.
Un loc foarte plăcut și primitor, ideal pentru o după-amiază relaxantă cu un cacao delicios sau o ceașcă de ceai.
Un loc foarte plăcut și primitor pentru a lua o cafea sau o bere cu prietenii, nu foarte mulți, deși este un pic strâmt, dar asta creează o atmosferă intimă.