Zafferano Restaurant - Perth

Mediterranean, Fructe De Mare, Vegetarian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Zafferano Restaurant

Zafferano Restaurant

Zafferano Restaurant
3.9 / 5 (712 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Keira

Cerere de rezervare pentru Zafferano Restaurant

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 712 reviews
reinger-mohammed
13.08.2017

Un mare restaurant cu una dintre cele mai bune ambianțe. Personalul au fost uimitori, probabil unul dintre serviciile mai bune pe care le-am primit în Perth. Mâncarea este bună, de asemenea, să fie pregătită să crească un pic mai mult, dar este decentă luând în considerare locația. Ei au o selecție bună de vin. Aș recomanda încercarea lui Zafferano dacă nu ați făcut-o și doriți o noapte bună.

pollich-arnulfo
13.08.2017

Noi (4 adulți) au avut cea mai plăcută masă la acest restaurant uimitor. Rezervarea a fost ușoară și a personalului prietenos și de ajutor. Parcare (într-o noapte de marți la ora 5:45) a fost foarte ușoară și gratuită - doar conduceți lângă intrarea principală de la MTS Bay Rd din oraș. Setarea a fost uimitoare ca soarele așezat peste Golful Matilda cu marinarul hotărât ciudat, care se învârte în jur. Apoi, podul îngust a aprins cu mașini și trenuri care străluceau trecutul. Tabelele sunt frumos setate și frumos distanțate, cu răcitoare de vin în apropiere și o ambianță liniștită, caldă. Personalul a fost politicos, atent-fără hărțuire și informat, în liniște, servind și curățând mesele noastre. Chowerul trebuia să moară pentru, capathele cu sparanghel rupte (special) și salata de piersici (specială), de asemenea, uimitoare. Porțiuni decente setate frumos cu plăci încălzite. Ne-am bucurat de o etichetă de aur Wolf Blass Shiraz dintr-un meniu extins, pe care personalul părea să aibă o bună cunoaștere. Și am fost prea plini să încercăm deșertul: (data viitoare ... Mulțumesc tuturor! Cu siguranta recomandat pentru acea ocazie speciala.

raleigh-lynch
13.08.2017

Noi (4 adulți) au avut cea mai plăcută masă la acest restaurant uimitor. Rezervarea a fost ușoară și a personalului prietenos și de ajutor. Parcare (într-o noapte de marți la ora 5:45) a fost foarte ușoară și gratuită - doar conduceți lângă intrarea principală de la MTS Bay Rd din oraș. Setarea a fost uimitoare ca soarele așezat peste Golful Matilda cu marinarul hotărât ciudat, care se învârte în jur. Apoi, podul îngust a aprins cu mașini și trenuri care străluceau trecutul. Tabelele sunt frumos setate și frumos distanțate, cu răcitoare de vin în apropiere și o ambianță liniștită, caldă. Personalul a fost politicos, atent-fără hărțuire și informat, în liniște, servind și curățând mesele noastre. Chowerul trebuia să moară pentru, capathele cu sparanghel rupte (special) și salata de piersici (specială), de asemenea, uimitoare. Porțiuni decente setate frumos cu plăci încălzite. Ne-am bucurat de o etichetă de aur Wolf Blass Shiraz dintr-un meniu extins, pe care personalul părea să aibă o bună cunoaștere. Și am fost prea ... citiți mai mult

dlueilwitz
13.08.2017

A mers la Zafferano cu soția mea pentru aniversarea noastră. Mâncarea a fost gustoasă și serviciul atent. Cu toate acestea, soția mea sa îmbolnăvit cu adevărat imediat după ce a ajuns acasă. Avea stridii ... și ea nu consumă alcool, așa că nu putea fi din cauza a ceea ce a băut. Un capăt mixt al serii pentru noi ca rezultat - nu ceea ce am planificat. Era absolut bine a doua zi.

ernest-bergnaum
13.08.2017

Soțul meu și cu mine am făcut o rezervare pentru aniversarea nunții noastre. Am fost așezați de-a lungul râului și căii. Serviciul de la chelner și chelnerese a fost perfect. Întotdeauna reumplerea apei și întrebați dacă doriți mai multe băuturi. Am avut puiul de intrare și sincer că nu a fost atât de grozav. Am avut mai bine. Fructul de fructe de mare era bun, dar sosul a fost medie. Calamari pentru entitatea soților, delicioasă și proaspătă. Main - Am avut o spaghete speciale, de fructe de mare, delicioase din nou, pline de o mulțime de fructe de mare! Soțul avea rața. Pe care el a spus a fost bun. Am împărtășit un desert, decadență de caramel ... Acesta a fost un finisaj perfect. Ei aveau cu amabilitate personalul de bucătărie scrie "aniversare fericită" pe placă cu un sparkler. Nu m-aș întoarce totuși aici.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: