The Sparrow's Nest - Perth

Cafenele, Cafea, Vegetarian

The Sparrow's Nest

The Sparrow's Nest
4.0 / 5 (129 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Eleanora

Recenzii

★ 4 / 5 from 129 reviews
brigitte-guay
13.08.2017

Am mers pentru un brunch rapid cu doamnele, mâncarea a fost Yum, serviciul a fost bun și un loc de șold confortabil pentru a atârna. Băuturile au venit după mâncare, dar mâncarea era atât de bună încât nu ne-am dat seama chiar și până la sfârșit ????

zena77
13.08.2017

Într-adevăr marele cafenea doar motivul pentru că este doar un rating de 4 stele este pentru că serviciul a fost un pic cam lent, am fost avertizat că mâncarea ar dura o vreme pentru că erau ocupați. Mâncarea și meniul au fost excelente și se vor întoarce cu siguranță pentru a încerca mai multe din meniu. Cafeaua a fost excelentă.

melany85
13.08.2017

Didnt cu adevărat se bucură de cea mai mare parte a mesei, a tras Burger de porc, Waffle de brânză Mac B a fost fără gust Didnt, cafeaua a fost ok, iubesc oua Benny, totuși, un serviciu minunat

eleanora-hahn
13.08.2017

A încercat acest loc după ce a plăcut aspectul meniului în timp ce mergeți. Mai târziu nu a putut să creadă scorul scăzut pe care l-a primit pe Zomato. Am avut vagoanele Mac și Brânză, puiul și vafele și cartofii dulci din cartofi. N-am înțeles niciodată combinația de pui și de vafe, dar a decis să o încerc aici și nu era dezamăgită. Toate atât de delicioase. Ar recomanda cu siguranta unui prieten. De asemenea, au avut un meniu extins de cafea și de cafea de gheață pe care vreau să încerc totul!

vladislav-beckova
13.08.2017

Am auzit despre această cafenea de stil retro din Northbridge, care are uimitoare, mâncare și cafea, cu o atmosferă confortabilă relaxată, unde puteți mânca, bea și se răcește cu prietenii. Așa că am făcut o plimbare acolo pentru Brekky cu această dimineață pentru a ne vedea pentru noi înșine. Am fost atât de bucuroși că am făcut-o. Personalul a fost fantastic. Foarte atent și util oferind oa doua cafea sau băutură, un serviciu minunat, bine făcut. Mâncarea trebuia să moară. Am avut o ouă benny cu somon; cel mai bine pe care l-am gustat vreodată; AVO Smash cu slănină; Aromă superbă și prezentată frumos, iar bucata de rezistență Mac Naf Nafe. Ce triumf !!! Aceasta este foarte recomandată trebuie să faceți pe lista dvs. de găleți.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: