The Deck Cafe - Perth

Cafenele, Baruri, Tapas

The Deck Cafe

The Deck Cafe
3.6 / 5 (389 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Savanna

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 389 reviews
doe-jane-grass7
13.08.2017

Am venit aici pentru a încerca un voucher de carte de divertisment, iar serviciul a fost prietenos, deși organizarea celor trei locații diferite în același loc a fost destul de frustrant. Există 25 de dolari de prânz cu o băutură la etaj în Bistro, prânzul de prânz, Mon-Ked în celelalte două zone de la parter, dar numai barul ia cartea de divertisment. Mă bucur că am întrebat mai degrabă față decât să fiu încurcat de către o altă carte de carte. Așa că doar un tip sărac a alerga în jurul valorii de a face absolut totul, inclusiv barul și serviciul alimentar, așa că am fost impresionat că era calm, prietenos AMD eficient. El ne-a ajutat să comandați și să alegem și am fost fericiți că am putea alege între cartofi dulci sau chipsuri normale pentru partea laterală. Mâncărurile au venit după 15 minute și au fost drăguți. Parmamul meu pentru afacerea de 19 USD a fost bine dimensionată și gustoasă - parmamul a fost un pic cam soggy, dar altfel totul bun, fierbinte și proaspăt. Un loc bun într-o locație bună!

hroberts-1
13.08.2017

Numai pro este de plajă cu vederi minunate SERVICIUL BRAP a comandat un burger de pește la grătar pentru 18 dolari doar pentru a obține burger batut de pește prăjit după 35 de minute mult spre deliciul nostru a fost returnat înapoi pentru a obține prostiile la grătarul la grădina de 25 de minute, mâncarea teribilă nu se va întoarce niciodată în acest loc

mckayla-brakus
13.08.2017

A avut un prânz destul de decent aici. Parma de pui cu jetoane și bacon și o salată de năut. Totul a fost bun, băuturile au fost ieftine. Numai lucru pe care nu l-am ratat trebuia să comand la bar ca un pub de țară.

egoyette-1
13.08.2017

Locație plăcută și am fost așezați și serviți repede. 2 dintre noi au comandat friptura Porterhouse și a adăugat creveți de usturoi pe partea de sus. Friptura în sine era minunată, dar o fel de mâncare lipsea crevetele care au fost scoase pe partea și cealaltă aveau 3 creveți care erau în mod grav subestimați. Crevetele subterane au fost trimise însă însă nu înlocuite și nu a fost oferită prea mult de scuze. Dezamăgitor.

norene-sporer
13.08.2017

Mâncarea a fost o dezamăgire majoră. Tăierea cărnii a fost la fel de dură ca o cizmă veche și a fost atât de albastră încât era încă mov. Literalmente crude. Plus sosul pe care l-am comandat a fost muddled, astfel încât ei au amestecat doar Jus și ciuperci împreună. În mod normal, am plâns, dar aceasta a fost o calitate atât de slabă, trebuie să avertizez oamenii.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: