Sedap Place - Perth

Asiatic, Australian, Malaezian
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Sedap Place

Sedap Place
3.8 / 5 (5422 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Mateo

Recenzii

★ 3.8 / 5 from 5422 reviews
jean42
13.08.2017

Avea vegetariană Laka și Meegoreng, ambele erau pline de aromă, făcute cu produse proaspete și în porții generoase. Restaurantul este curat și bine prezentat, iar personalul este prietenos.

raegan06
13.08.2017

Alimentele pe care îmi place cel mai mult sunt Mie Mamak și Paratha. Personalul sunt prietenoși și de ajutor. Locul este destul de frumos. Iubeste turnul lor Tarik. Este foarte unic. Cel mai bun!

magdalen77
13.08.2017

Înainte de a vă plimba în voi deja puteți mirosi curry, așa că trebuie să intrăm și să încercăm. Alimentele moderne de malay autentice în Vic Park. Foarte ocupat cu un serviciu prietenos bun. Tehica Tarik și cafeaua albă a fost netedă și matasoasă. Nasi Sambal Sotong a fost ok nu cel mai bun. Roti brânză cu pui de curry nu a fost rău.

corkery-mateo
13.08.2017

Am venit aici sâmbătă în jurul orei 11.30 și am așteptat 45 de minute pentru a obține o masă. Serviciul este extrem de lent, pentru a atrage atenția unui chelperson pentru băuturi sau o comandă a durat cel puțin 3 încercări. Am comandat Char Kway Teo în timp ce Hubby a ordonat Maggi Goreng cu o parte a puiului prăjit. Alți oameni de la masă au ordonat Roti Canai și Mi Goreng. Mâncarea a sosit într-un timp rezonabil, cu excepția lui Maggi Goreng din Hubby, care a sosit la 20 de minute mai târziu, după ce masa tuturor celorlalți a rămas rece. Mâncarea este medie, nimic excepțional. Proiectul total de lege a venit la doar 100 de dolari. Probabil că nu ar deranja să se întoarcă.

marc64
13.08.2017

Am avut supa de carne de creveți și prietenul meu avea Laksa. Mecanistul meu a fost cel mai salt de mâncare pe care l-am încercat vreodată și am gustat dezgustător. Prietenul meu a încercat și a crezut la fel. Chiar a trebuit să ceară partea Sambalică care a fost imaginată în meniu. Crevetele gustate ca au fost înghețate de tip importate care nu au fost creveți cum ar fi Forumul Forumului. Pe toate prețurile sunt foarte costisitoare, mai ales în comparație cu meniul de prânz zece zeci de prânz. Ei chiar plătesc suplimentar pentru pui în Laksa. Nu mă voi întoarce!

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: