Salsa's - Perth
Salsa's
Descriere
Recenzii
A fost plăcut surprins de cât de decent este salsas și acum primesc castronul lor de pui Fajita în mod regulat. Orezul de var și coriandru este atât de gustos! Puiul este frumos și fumător și iubesc mayo picant pe partea de sus. Vine cu o parte a chipsurilor de porumb de calitate prea ANDDDDD Ei fac chipsuri fierbinți, de asemenea, pentru că nu puteți avea prea multe carbohidrați. Treceți de la Bowl de pui Fajita o dată și a primit Nachos, dar erau o mizerie neglijentă.
Iubiți Tacosul lor de 2 $! Atât de ieftin, și ei gustă prea mare! Crisurile Taco Crispy sunt calea de a merge și într-adevăr o fac cu umpluturi. Păcat prea rău că nu fac toate aromele pe care le obișnuiau pentru Tacos - cum ar fi peștele bahja batut. Trebuie să fii membru pentru a obține afacerea X2, și a fost pentru marți.
Bowl de proteine Mateo a fost sub medie. Aromele erau un fel de acolo, dar gaubamolul era doar avocado, care era greu, fasolea au fost în mod evident răzuiți dintr-un recipient care a rămas neselat, deoarece era parțial uscat și orezul era de asemenea uscat. Porțiunea-înțelept Bowl nu a fost deloc mult. Tânăra doamnă și omul care mi-au servit au fost minunate și profesionale.
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
