Edosei - Perth
Edosei
Descriere
Meniu cu prețuri
Imagini
Recenzii
Am fost aici pentru prânz astăzi. Am avut entrele de porc care a fost absolut delicios ???????? Apoi am avut vagabondul de carne de vită și de ceai verde, care era diferit, dar foarte gustos!
Prima cină la Edosei: Sashimi - Fresh Karaage - nu este uscat Tataki - OK Simmered Macrou - Dulce. dar încă mare chirashi sushi - o mulțime de sashimi Aș recomanda acest restaurant - absolut
Absolut dragoste acest loc, serviciul și mâncarea este întotdeauna fantastic. Aș fi trebuit să spun că am avut cel mai bun cod negru pe care l-am gustat vreodată aici, iar friptura de somon de piper este, de asemenea, un alt câștigător pentru mine.
Sunt atât de mulțumit că am găsit acest loc ... accidental, deoarece adesea cele mai bune descoperiri sunt. Am avut noroc că am asigurat ultima masă pentru seara și mi-a plăcut cu adevărat starterul de Nigiri și niște tataki de carne de vită, urmată de taitei Kawara Soba Green Buckweat. Acestea sunt uimitor de prezentate și sunt atât de mulțumit că am încercat. Sigur mă voi întoarce aici în special pentru serviciul elegant
Locul minunat pentru noapte. Atmosfera este destul de relaxată pentru stilul de mâncare și, dacă este cu siguranță un loc frumos de a veni să mănânce ceva anghilă dacă ești joc! Mâncarea a fost delicioasă și calitatea ingredientelor străluceau într-adevăr, a fost o schimbare plăcută de la toate locurile japoneze de fuziune. Prezentarea deșertului a fost grozavă, într-adevăr creativă! Personalul de așteptare era de asemenea prietenos și foarte răbdător și cu amănunțit, explicând degustarea de dragul. În general, o mare experiență cu foarte puține plângeri, ne vom întoarce :)
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
