Drip House - Perth

Cafenele, Australian, Cafea

Drip House

Drip House
4.0 / 5 (1509 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Rossie

Recenzii

★ 4 / 5 from 1509 reviews
rempel-myles
13.08.2017

Bun Best City Coffee;) În valoare de coada de așteptare lungă. Baguri bune. Valoare pentru $. Recomandat pentru cel mai mult trebuie să meargă la fotografia de cafea. Oamenii care nu pot face cafea de lapte. Acestea oferă picături de soia și rece.

golden-cremin
13.08.2017

Da, există adesea cozi și nu ei nu fac prostii gimmicky cum ar fi fotografii în spuma dvs. Frapppppacino, dar care îi pasă? Coffee coerente, un amestec "moale" - nu sunt expert - și energia interioară a orașului aici. De asemenea, cine nu iubește hiphopul comercial vechi la ora 8 dimineața?

phcchncchameniiyr-cc
13.08.2017

Da, Nu, nu sigur. Am mers pentru o preparare după-amiază și nu sunt sigur dacă a fost aproape de timpul de închidere sau dacă barista sunt, în general, un pic cam urât, dar asta a fost recepția pe care o avem. Nu a fost o masivă, plângeri de vrednici, dar doamnelor, domnilor, băieților și fetelor, când lucrați în ospitalitate, cineva ar sugera că ospitalitatea este o componentă cheie a mantrei de servicii pentru clienți ... dar oricum. M-am dus la cafea nu conversația cu personalul așa ... Și da, Nah, este mai bine în jur, și într-o plimbare de 2 minute. Nu că a fost plânge de vrednic rău, tocmai am dat-o să numesc o jumătate de duzină de cafea mai bune la o rază de 500 de metri, nu merită să merg într-adevăr. Băutura globală a evaluat un 3,5 / 5, deci dacă asta vă plutește barca, navighează pe mine. Pentru mine, merg un hit în continuare la lowdown sau vinil.

rossie-goodwin
13.08.2017

Au schimbat proprietarul sau personalul ??? Am mers să trec adesea această cafenea și au fost întotdeauna ocupați ca nebun. Ieri când m-am plimbat cu prietenii, nu au existat nici un client care să aștepte, așa că am dat-o un lucru în speranța că faimoasa lor cafea ne-ar arunca departe. Rezultatul a fost dezamăgitor. Ambele cafele erau slabe, ca și cum ar fi laptele fierbinte cu un pic de cafea. Am întrebat dacă pot face artă latte și au spus că nu pot. Nu am intenția să mă întorc din nou acolo, din păcate.

elfrieda70
13.08.2017

Personalul a fost foarte prietenos și a făcut cea mai delicioasă cafea !!! Și locul este atât de drăguț .. o locație minunată pentru a vă întâlni cu un prieten în oraș ❤️

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: