Cafe Cafe - Perth

Cafenele, Deserturi, Cafea
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Cafe Cafe

Cafe Cafe
3.6 / 5 (99 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Lucious

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 99 reviews
xokuneva
13.08.2017

A avut micul dejun de două ori aici și Bine permite locului din experiența mea. A avut o rundă de timp de omlette și foarte mult. A doua oară a avut ouăle de ouă cu secară cu fasole coaptă care erau reci. Nu va mai fi mâncați acolo!

octavia84
13.08.2017

Locul mic pe fânul departe de cele mai multe puncte CBD. Cafeaua a fost medie și serviciul nu a fost mult mai bine. Practic, nici un serviciu pentru clienți nu vrea doar banii și asta-i tot. Oricare se pune mai bine să se deranjeze să meargă la acest loc.

murl-weissnat
13.08.2017

Cea mai bună omletă în Perth. Serviciu prietenos și rapid. Micul dejun este întotdeauna bun aici, indiferent de ce comandați și specialități de rulare Păstrați-l proaspăt.

friesen-lucious
13.08.2017

Îmi place absolut locurile mici cum ar fi Cafe Cafe. Mici, inutile, nu condusă de hipsteri sau oameni care apreciază plăcile din lemn și "muzica mondială" mai mult decât mâncare bună, gustoasă, utilă. Un latte așa ar trebui să fie - înalt, lăptos, aromat. Ouă Atlantic, care este un serviciu bun (milă de hollanda de pachete), dar care nu este suprasolicitat de o pungă de spanac, nici mai degrabă pe somonul afumat. Și ouăle perfect gătite. Și toate prețurile complet rezonabile. Dacă ceva aproximativ 2 dolari prea ieftin pentru calitate. Vă mulțumim că ați luminat dimineața, Cafe Cafe!

dmitrieva-alisa
13.08.2017

Unii recenzenți sunt puțin aspru în acest loc. Stau aici chiar acum. Locul pare grozav, serviciul a fost grozav. Nu este foarte des întâlnit cu un zâmbet într-o cafenea. Chiar dacă sunt ocupați, ambii oameni care mi-au slujit până acum au zâmbit când au dat mâncarea și băuturile pe care le-am comandat. Sunt cu adevărat impresionat de locul. Tortul de morcovi a fost grozav, iar Milkshake Vanilla a fost la fel de bun ca oriunde pe care le-am avut. Laptele îngheța. :-). Masa funky din afara este minunată. Ar putea fi un pic fierbinte în mijlocul verii. Intrați și încercați acest loc.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: