Oki Oki - Pasay
Oki Oki
Descriere
Imagini
Recenzii
Mă duc ori de câte ori mănânc singur și îmi doresc doar mâncarea japoneză. Îi iubesc gyudon, sushis și sashimis! Iubesc și tep-urile lor!
Am fost aici cu verii mei și cu tatăl meu. Am comandat niște masă de orez Don Buri? Cred că s-a sunat și am adăugat câteva ebi tempura, nebun maki la Mango Kani maki. Inițial, plănuiam să mâncăm la grătarul japonez Tempura, dar serviciul pentru clienți a suflat, așa că am plecat (ne-a făcut să așteptăm 30 de minute) Oki oki era mic, dar serviciul pentru clienți era cel mai bun, deși erau doar câțiva oameni. Am comandat katsudon și a fost uluitor, deoarece au servit aceeași dimensiune ca cea din meniu pentru mai puțin de 300 CP pe care ai putea fi deja plin dintr-un singur castron. Orice altceva era delicios. 10 din 10 ar mai mânca acolo ????
Un loc bun pentru a savura gustări când dorim ceva japonez. Am comandat sushi și Sashimi doar după gust. Prețul a fost puțin scump pentru ceva ce am considerat „gustări”. De asemenea, a fost „în regulă”, nimic atât de special.

