Recenzii - Primeburger

#2 - Fast Food - Paradise, Burgeri, Mic Dejun

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 718 comentarii

Ce nu-i place lui Charlotte Janssen la Primeburger:

meh .. doar ok. toată lumea vorbește despre acest loc ca și cum ar fi bomba, dar cu siguranță nu am primit factorul wow. vederi minunate într-o zi frumoasă, dar cam atât. Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 16.05.2022

4.3 ★ din 36 comentarii
eloisa-67
16.05.2022

Eu și fiica mea am auzit că acest restaurant are mâncare excelentă și o priveliște minunată asupra Vancouverului și cu siguranță a fost adevărat din ambele puncte de vedere. Salata de pană a fost un amestec minunat de dulce și sărat, cocktailul de creveți a fost perfect făcut cu un sos picant de scufundare și pâinea servită a fost caldă și delicioasă. Serviciul oferit de toți oamenii care lucrează acolo a fost profesionist și acomodant. Vederea orașului era frumoasă. Voi face din acest restaurant un „must do” la următoarea mea vizită.

luisa-454
18.06.2019

Mâncarea a fost grozavă, dar dezamăgită de faptul că nu am fost așezați afară, deoarece am făcut rezervarea cu câteva zile înainte și am sunat dimineața pentru a solicita acest lucru.

maximilian-136
14.04.2022

Mâncarea nu era atât de bună pe cât este în mod normal. Serviciul a fost în regulă, dar nu excepțional.

Opentable
4.2 ★ din 278 comentarii
Restaurantji
3.6 ★ din 404 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Paradise