Recenzii - Trevi
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.09.2022
A mâncat aici de mai multe ori. M-a surprins faptul că, cu o rezervare, eram încă așezați la o cabină privind spre bucătărie. Am fi putut cere să fim mutați, dar nu am vrut. Chelnerul a fost foarte entuziast, dar nu a reușit să umple pahare de apă fără să fie întrebat. Lasagna soțului meu era o cărămidă imensă în mijlocul unei farfurii neîngrădite. O mică salată sau ceva verde și crocant ar fi fost drăguț. Nu este un fan a la carte, mai ales când vine vorba doar de prețul felului principal. Camera era foarte întunecată și cam zgomotoasă. Aș cere să nu stai în această zonă altă dată.
Am venit la MOA să mâncăm aici. Ne-am sărbătorit aniversarea. Ne place să venim aici și a fost Ziua Tatălui, un alt motiv pentru care am ales acest loc. Venim de ceva vreme aici și nu am fost niciodată dezamăgiți. Mâncarea este întotdeauna excelentă și este doar un loc liniștit de care să te bucuri.
Mâncare grozavă, dar a căzut în acea gaură neagră a serviciului. Chelneră a durat atât de mult pentru a obține comanda noastră și nu a făcut niciodată un control la noi. Rămâneți din meniu unul din meniu, nu din eroarea serverelor, dar a trebuit să ceară reîncărcări constante și nici nu a luat în considerare dacă dorim desert.