Phoenix Cernica Club - Pantelimon

European, Românesc, Baruri
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Phoenix Cernica Club

Phoenix Cernica Club

Phoenix Cernica Club
2.6 / 5 (54 reviews)

Descriere

Restaurantul oferă o vedere minunată la lac și pădure, într-un cadru liniștit. Meniul nu oferă multe opțiuni, dar mâncarea este de o calitate îndoielnică. Serviciile sunt slabe, cu personal nepoliticos. Unii clienți s-au plâns de timpul îndelungat de așteptare pentru mâncare și de calitatea acesteia. Cu toate acestea, unii vizitatori au apreciat locația frumoasă, atmosfera relaxantă și mâncarea tradițională delicioasă, cum ar fi micii și cârnații.UIApplicationDelegate Situat în Cernica, Ilfov, restaurantul oferă și o priveliște panoramică asupra Mănăstirii Cernica. Un loc plăcut pentru o escapadă cu priveliște superbă și mâncare tradițională.

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Veta

Cerere de rezervare pentru Phoenix Cernica Club

Recenzii

★ 2.6 / 5 from 54 reviews

Un restaurant elegant, pe malul lacului, romantic, mâncare delicioasă, serviciu prompt, muzică bună. Destul de aglomerat în weekenduri.

mazilu-eremia
11.04.2023

Serviciu foarte slab! După 2 ore încă nu am fost servit cu toate farfuriile (primul și al doilea fel). Mâncarea nu este atât de bună și limonada făcută cu sare de lămâie.

Amplasat în afara Bucureștiului, pe partea estică a acestuia, în comuna Cernica, județul Ilfov. Acest club este înconjurat de malul lacului Cernica pe o parte și de o pădure pe cealaltă parte, este un loc foarte frumos și liniștit. Mâncăruri bune, la prețuri rezonabile, o priveliște frumoasă... asupra Mănăstirii Cernica, situată vizavi de lac de restaurant, de la mesele situate chiar pe terasa construită deasupra apei lacului. Parcul de Aventură Cernica situat în același perimetru, chiar lângă club, oferă o oportunitate bună și plăcută atât pentru copii, cât și pentru adulți, pentru a petrece ceva timp plăcut și captivant.

veta49
11.04.2023

Loc minunat, priveliște frumoasă, mâncare bună și personal extraordinar! Dacă mergi acolo o dată, cu siguranță vei reveni!

kabeer69
11.04.2023

Mâncarea este sub orice „cantină”, ar trebui să primești bani pentru a mânca acolo. Mesele sunt pline de pânze de păianjen și păianjeni mici, mâncarea este rece și de cea mai slabă calitate.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: