Recenzii - Cafe Mambo

Hawaiian, Cafenele, Salată

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 5976 comentarii

Ce nu-i place lui Dariana Rogahn la Cafe Mambo:

Managerul și o gazdă erau prezenți când am intrat și nu m-au întâmpinat. De fapt, cred că s-au uitat la mine, după câteva momente incomode, am explicat că am făcut o rezervare pentru 10 prin opentable, habar nu aveau despre ce vorbeam. După ce au verificat rezervările, mi-au găsit petrecerea și au găsit loc pentru noi. Așteptam lângă ușă și când m-am dus să stau pe canapele, erau două grămezi mari de scuipat pe podea... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

4.4 ★ din 39 comentarii
humberto-mosciski
08.08.2017

Ne-am luat rapid aperitivul. Iar restul mesei a ajuns într-un timp rezonabil.

thea20
08.08.2017

Gazda nu știa cum să confirme rezervarea, mi-a spus că sistemul a fost stricat, apoi a spus că restaurantul era sub un nou mgmt și nu i-au spus nimic. Asta după ce mi-a spus că va fi o așteptare de 40 de minute și am fost înconjurat de mese goale. Managerul a venit în cele din urmă pentru a ne așeza și serverul nostru a fost grozav! Am oprit o altă domnișoară la ieșire și i-am spus că vreau să confirm că rezervarea mea a fost confirmată cu masa deschisă și a văzut-o imediat și a avut grijă de ea. Gazda ar trebui să fie instruită sau să se lase. Probabil că era gata să plece și a trebuit să rămână din cauza celor 3 angajați care au venit toți împreună târziu.

lupe-154
08.08.2017

Mâncare excelentă, servicii minunate și doar un loc minunat în general pentru a vă distra frumos!

Tripadvisor
4.5 ★ din 933 comentarii
Yelp
4.0 ★ din 651 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 16 comentarii
Restaurantguru
4.4 ★ din 3075 comentarii
Restaurantji
4.4 ★ din 283 comentarii
Sirved
3.9 ★ din 905 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Paia