Uncle Cheffy - Paco
Uncle Cheffy
Descriere
Imagini
Recenzii
Am încercat acest restaurant pentru o schimbare pentru cina de duminică a familiei noastre. Eu și soția mea am comandat ambele paella cu fructe de mare și sandvișul lor de club, care sunt un deliciu pentru noi. Cu toate acestea, carbonara simplă pe care am comandat-o pentru fiica mea este un dezastru, deoarece serverul de alimente neatent a uitat să adauge acest lucru pe lista de comenzi. Am așteptat atât de multe minute pentru a afla că era prea ocupată în zori și a uitat să ia această comandă, care este inacceptabilă. Cel mai rău dintre toate, când am obținut în final pastele, am observat ceva acru, așa că am întrebat-o dacă putem anula pastele și să luăm factura. Cineva mi-a dat o reducere, dar le-am spus că avem nevoie de servicii mai bune decât această experiență incomodă.
Prima mea vizită la acest restaurant și sunt foarte mulțumit de mâncarea dată de preț și servicii. Facilitatea ta este și un plus! Merită bine banii.
Cel mai rău și vreau să spun cel mai rău unde să mănânc. Necomestibil, cu adevărat otrăvitor și habar nu au ce este un ceai cu gheață. Serviciul este teribil, dar se datorează faptului că n-au idee ce fac. Ați așteptat 30 de minute pentru o masă care în 2 mușcături știați că vă urăsc să fiți acolo și să vă rupeți ziua.
Sunt un mare fan al unchiului Cheffy. De fiecare dată când vin la Manila mă lovesc de câteva ori de acest loc. În primul rând, ei servesc Cerveza Negra de Sam Mig. Aceasta este berea mea preferată filipinez. În al doilea rând, panizza. E o nebunie bună. Crusta este perfectă. Subțire, crocantă, dar nu ca cartonul ... O adevărată crustă. Astăzi am încercat să lovesc panizza est-vest și a fost delicios, desigur. Erau șuncă, pui și mango, din toate lucrurile, și a funcționat. A funcționat bine. Îmi place și panizza nebună de porc și usturoi, dar cer usturoi ușor. Motivul este că susțin că este usturoi prăjit. Usturoiul prăjit este moale, brun și dulce, deoarece zahărul este caramelizat la prăjire. Cu toate acestea, acest usturoi se prăjește în tigaie până devine maro închis, ceea ce face ca usturoiul să fie amar. Mi-aș dori cu adevărat să fie usturoi prăjit într-adevăr, pentru că ar fi una dintre cele mai bune nenorocite de pizza. De asemenea, am comandat alte articole, cum ar fi bețișoarele de brânză, dar mi s-au părut destul de plictisitoare. Surf și rahat este un record de familie și este foarte bun pentru bani ... citiți mai multe
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

