Recenzii - FishBones
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 15.04.2021
Mâncarea a fost delicioasă și bine pregătită! Serverul nostru a fost foarte informat despre meniul și alergia mea de gluten
Cina foarte frumoasă. Am avut un snapper complet prăjit și a fost prezentat și gătit frumos. Calea cremă a fost delicioasă. Friptura soțului meu a fost, de asemenea, foarte bună. Vom reveni cu siguranță
Am avut o masă frumoasă. Artichoke pentru aperitiv, foarte bun. Am avut creveți prăjiți, hubby avea scari. Ambele au fost încântătoare. Crevetele erau uriașe. Aș putea să mănânc doar din părțile laterale au fost destul de mari pentru a împărtăși. Salata lor de casă a fost delicioasă. Desertul a fost Tortul Pina Colda cu cremă fizionomică de casă
Îl iubim pe Fishbones și în timpul ultimei noastre mese acolo, am avut un serviciu extraordinar de la chelnerul nostru, Xavier. Dacă aș fi putut să-i dau o stea de aur, aș fi avut. El a fost minunat și a adăugat la nivelul deja impresionant pe care l-am așteptat de la Fishbones. Uitați de celelalte restaurante de vârf, deoarece Fishbones vă va oferi alimente uimitoare gătite perfect și soiul care va satisface toată lumea! Cereți lui Xavier, de asemenea, pentru că el a fost unul dintre cei mai buni profesioniști pe care l-am avut vreodată! De asemenea, managerul de serviciu a fost grozav și foarte în acord cu alegerile noastre alimentare