Old Mill - Oradea

#27 - Pizza - Oradea, Italian, Mediterranean

Old Mill

Old Mill
3.6 / 5 (64 reviews)

Descriere

Un restaurant popular pentru pizza, dar cu servicii medii și probleme de gestionare comenzile. Unii clienți s-au plâns de mâncare medie și servicii proaste, cu chelneri care încercau să adauge mâncare și băuturi neordinare pe nota de plată. Alții au fost dezamăgiți de porțiile mici și de calitatea alimentelor. Cu toate acestea, unii au apreciat atmosfera plăcută a localului, serivicii rapide și mâncarea delicioasă, în special pizza.În general, păreri amestecate și recomandări în funcție de preferințele fiecărui client.

Ultimul update: 16.02.2026 de la: Frederik

Recenzii

★ 3.6 / 5 from 64 reviews
antonia-heck
13.01.2023

Cotele de porc sunt uimitoare, serviciul foarte rapid. Prețuri foarte mici în comparație cu alte restaurante din oraș.

aliyah-bernhard
13.01.2023

The food was great. I got some Toscana Chicken with rice. Super tasty. The only issue is that I ordered through a delivery service and the restaurant did not called me when the order was ready for pickup. It was a busy day since they had a 50% discount for all the menu. Great food.

danielsson-leon
13.01.2023

Am mers în mijlocul săptămânii, cumva grăbiți să luăm prânzul. Servirea a fost rapidă, chelnerul a fost cel mai bun pe care l-am văzut de mult timp. Mâncarea avea un gust foarte bun, cantitatea și calitatea alimentelor fiind impresionante pentru preț. Aș reveni cu siguranță.

aagaard-frederik
10.03.2023

Sunt atât de confuză!! Am făcut o comandă pentru livrare astăzi am comandat "meniul zilei" ciorba de burta, piept de pui cu sos de ciuperci si cartofi piure. Apoi pentru desert am comandat papanasi! Eram foarte entuziasmată de comanda mea apoi când am văzut ... m-am simțit atât de confuză! Ciorba era prea uleioasă și nu am putut să o mănânc... e ca și cum bei ulei....! Au pus foarte puțin sos de ciuperci!! Despre Papanasi... din nou dezamăgită au pus o linguriță mică de smântână și gem... era atât de uscat!!!! Serios? Cum să mănânc Papanasi fără sos!! Nu îmi vine să cred cât de zgârcit este acest restaurant!! Oh da și am întrebat ceva Smantana pentru supa mea, dar nu am primit niciodată!! ahahahahahahahahahahaha foarte slab sărac!! Niciodată mai mult!

doyle-stark
10.03.2023

Am fost la acest loc într-o după-amiază de vineri foarte caldă și am fost plăcut surprins să constat că au un aer condiționat destul de bun! Am avut o experiență foarte plăcută, am băut bere ieftină, porțiile erau generoase și porțiile erau copleșitor de mari și delicioase.

FAQ

Un pic mai departe se află Statie de Autobuz, de asemenea, poți accesa transportul comunal de aici.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: