Thirst-Tea Cafe - Omaha

#1 - Comandă Fructe de mare Omaha, Japonez, Taiwaneză
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Thirst-Tea Cafe

Thirst-Tea Cafe
4.1 / 5 (1299 reviews)

Descriere

Ultimul update: 08.04.2026 de la: Cyrus

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 1299 reviews
cordell-15
18.09.2021

Acest loc este o bijuterie ascunsă! Ei au atât de multe opțiuni diferite și variații ale ceaiurilor și modalităților de a le bea. Locul meu de davorit pentru a merge după ce am avut tacos meu marți :)

buddy-104
14.07.2020

Atât de fericit să găsească acest loc de ceai bubble în Omaha. Zona de trecere din Midtown este minunată și voi rămâne aici mai des în oraș. Plus, ceaiul sete este acolo. Doamna ma întrebat dacă aș vrea o carte de lovitură. Am refuzat și i-am spus că am ieșit din oraș. Nu eram sigur cât de des aș veni. Apoi, a doua zi m-am găsit acolo din nou, și a doua zi. I-am spus în cele din urmă, probabil că mi-am schimbat mintea despre acel card de punch. Ea a râs la mine și mi-a dat cartea mea și timbrele mele, chiar și din o zi înainte. Locul era nou și frumos. Oamenii care o dețin sau lucrează acolo erau super-frumoși. Deși nu am auzit niciodată de ceai de sete înainte, ceaiul de lapte era la fel de bun ca și Cha timp sau Kung Fu. Ți-au dat atât de multe bule. Cele patru zile am fost în Omaha, am însetat de orice șansă pentru a putea obține un mare ceai de lapte de ceai mare.

katrina-495
01.06.2021

Am avut ceaiul de lapte de nucă de cocos cu Boba. A fost minunat! Am avut ceai de bule de la mai multe locații, unii din Omaha și pe alții nu și eu rămân de obicei la un ceai de bule, nu laptele, dar când am văzut opțiunea de nucă de cocos, trebuia să încerc! Nimic de cocos este favoritul meu și nu a dezamăgit! Mă voi întoarce cât de des pot pentru noua mea băutură preferată!

cyrus-63
25.12.2021

Credeam că Boba a fost bine înainte ... și acum sunt îndrăgostit de acest loc. Am avut băuturi de ceai de bule la diferite alte locuri din Omaha (ceaiul Smith, acum defunct de penguin, etc.) și a crezut întotdeauna că a fost în regulă. Am încercat lychee, popând băutură de la ceaiul sete și a fost atât de mare și răcoritoare. Este noul meu go-to loc pentru ceaiul cu bule, și încerc în mod constant să găsesc scuze pentru a veni aici. De asemenea, Takoyaki și Winglets-Takoyaki a fost delicios, aripile au fost în regulă (sosul de scufundare a fost bun). Este, de asemenea, un loc frumos, răcoros pentru a vă întâlni cu oamenii și pentru a ieși.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: