Azteca - Omaha

#14 - Comandă Mexican Omaha, Tex-mex, Pui
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Azteca

Azteca
4.2 / 5 (7859 reviews)

Descriere

Ultimul update: 19.02.2026 de la: Tremayne

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 7859 reviews
ebert-tremayne
11.08.2017

Am vorbit să merg la Azteca de sora mea despre ocazie și să nu mă găsesc niciodată să mă bucur că am plecat. Da, vă dau trei feluri de mâncare mici de salsas / fasole dip libere cu jetoane. Dar bucuria se oprește după varza salsa. Nu-mi găsesc niciodată mâncarea foarte aromă. Știu ce alimente autentice mexicane ar trebui să aibă gust ca pentru că am locuit o vreme în Mexic. Acest aliment doar are gust gras și bla. Făjita mea mixtă a avut puțină aromă, chiar dacă arătau ca și cum ar fi dus în pudră chili. Fasolea sunt fără aromă, chiar și pentru fasolea refăcută. Serviciul este adecvat dacă nu este prietenos față de "Gringos". Prețurile sunt în concordanță cu alte restaurante mexicane, dar aș prefera să merg în altă parte. Îmi pare rău.

jamie-1434
29.06.2020

Foarte gustos și un mare bang pentru dolarul tău. 3 cuvinte arroz con pollo. Nu e de mirare că este semnătura lor. Este un fel de mâncare mare care ar putea hrăni probabil două. Sunt oameni minunați, crede-mă. Dificul și chestii pe care le servesc cu jetoanele sunt prea minunate. O gaură mică în articulația peretelui. Dacă sunteți în acea zonă și sunteți mâncarea mexicană, este singurul loc pentru a merge.

mariah-turner
11.08.2017

Bun. Am mâncat aici de câteva ori pentru prânz. De câteva ori în vara anului 2013 și cel mai recent pentru prânzul într-o vineri în martie 2014. Ei se prăjește de jetoanele pe care le iubesc. Salsa lor are o lovitură decentă la ceea ce îmi place și eu. Deci, pentru chips-uri și salsa gratuite, sunt darnice bune. De asemenea, obțineți și boabele de fasole gratuite. Am comandat Chile Colorado. Este destul de gustos, dar carnea de vită are un fel de gust de friptură pentru ea. Poate că trebuie să se fierbe în chiliul roșu puțin mai mult, astfel încât să ia mai mult din acea aromă. Fasolele sunt bune. Nu mănânc niciodată orezul la un restaurant mexican, așa că nu ți-aș putea spune cum are gust. În general, este un fel de mâncare bună, dar pot încerca altceva data viitoare. Restaurantul este curat, dar un mic randown. Puteți să-i spuneți că utilizați un fel de cafenea / dină înainte de a deveni un restaurant mexican. Placile de plafon au pete de apă, tapițeria cabinei este ruptă, etc. Serviciul este foarte atent și prietenos.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: