Recenzii - Berbec

Italian, Pizza, Internațional

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 100 comentarii

A fost Matilda Grigoras la Berbec în:

Profesionalism, seriozitate și promptitudine! Mulțumesc din suflet pentru implicare, doamnelor Aida Oprea și Georgeta Albu. Datorită vouă, evenimentele pe care le organizez lunar aici sunt atât de apreciate de publicul ploieștean. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Ernest Parvu la Berbec:

Ce experienta mai proasta am avut vreodata intr-un restaurant! Am intrebat de la inceput cat de mult va dura sa ne serveasca mancarea. Ne-au spus ca alegerile noastre vor dura cel mult 25 de minute. Am asteptat o ora...si mancarea tot nu a fost servita!!! Nu uitati ca locul era destul de gol. Nu au avut nicio scuza. In plus, cand ne-am plans, managerul locului a fost nepoliticos. Am platit bauturile si am plecat. Nu... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.07.2022

4.2 ★ din 10 comentarii
bnechita
30.05.2022

Disponibilitate, eficiență, profesionalism și mâncare excelentă.

stelian11
30.05.2022

O experiență culinară de înaltă clasă, servită de un personal profesionist și bine coordonat, cu un meniu diversificat.

ygrigoras-2
30.05.2022

Profesionalism, seriozitate și promptitudine! Mulțumesc din suflet pentru implicare, doamnelor Aida Oprea și Georgeta Albu. Datorită vouă, evenimentele pe care le organizez lunar aici sunt atât de apreciate de publicul ploieștean.

ernest42
08.07.2022

Ce experienta mai proasta am avut vreodata intr-un restaurant! Am intrebat de la inceput cat de mult va dura sa ne serveasca mancarea. Ne-au spus ca alegerile noastre vor dura cel mult 25 de minute. Am asteptat o ora...si mancarea tot nu a fost servita!!! Nu uitati ca locul era destul de gol. Nu au avut nicio scuza. In plus, cand ne-am plans, managerul locului a fost nepoliticos. Am platit bauturile si am plecat. Nu recomand! O masa de langa mine a comandat o supa de taitei ca fel principal. Au adus supa dupa 45 de minute, dar fara taitei. Scuza ospatarului a fost ca li s-au terminat taiteii. Incredibil!

stelian11
08.07.2022

Cel mai bun serviciu într-un restaurant din Ploiești!

Facebookpag
4.3 ★ din 30 comentarii
Int Restaurants
3.5 ★ din 60 comentarii

FAQ

Alternativ, există și un alt loc de parcare, Parcare. Acesta se află la doar 151 m distanță de Berbec.

Restaurante bine cotate în apropiere de nr.