Berbec - nr.
Berbec
Descriere
Recenzii
O experiență culinară de înaltă clasă, servită de un personal profesionist și bine coordonat, cu un meniu diversificat.
Profesionalism, seriozitate și promptitudine! Mulțumesc din suflet pentru implicare, doamnelor Aida Oprea și Georgeta Albu. Datorită vouă, evenimentele pe care le organizez lunar aici sunt atât de apreciate de publicul ploieștean.
Ce experienta mai proasta am avut vreodata intr-un restaurant! Am intrebat de la inceput cat de mult va dura sa ne serveasca mancarea. Ne-au spus ca alegerile noastre vor dura cel mult 25 de minute. Am asteptat o ora...si mancarea tot nu a fost servita!!! Nu uitati ca locul era destul de gol. Nu au avut nicio scuza. In plus, cand ne-am plans, managerul locului a fost nepoliticos. Am platit bauturile si am plecat. Nu recomand! O masa de langa mine a comandat o supa de taitei ca fel principal. Au adus supa dupa 45 de minute, dar fara taitei. Scuza ospatarului a fost ca li s-au terminat taiteii. Incredibil!

