Recenzii - Retro Saigon
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Edward Kautzer la Retro Saigon:
Destul de cool, confortabil, este un serviciu autentic și bun. Numit de carne de vită Pho, de obicei un indicator de bună calitate și a fost destul de bun. A fost bine prezentată, a arătat ca și cum a fost adăugată o mulțime de îngrijire. Cu toate acestea, am ajuns multe paste, dar fără carne la stânga - cred că trebuie să lucrezi la acest echilibru. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.08.2017
A avut Pho! Supa a fost delicioasă și temperatură perfectă. Conținutul frumos de carne, dar fidea erau destul de comune. -1 pentru sosurile diluate. Atitudine și prezentare frumoasă. Locul mare pentru a merge dacă nu o puteți face în oraș.
Destul de cool, confortabil, este un serviciu autentic și bun. Numit de carne de vită Pho, de obicei un indicator de bună calitate și a fost destul de bun. A fost bine prezentată, a arătat ca și cum a fost adăugată o mulțime de îngrijire. Cu toate acestea, am ajuns multe paste, dar fără carne la stânga - cred că trebuie să lucrezi la acest echilibru.
Absolut teribil! Ordonate rulouri de primăvară. Cantitate mică de umplutură groasă teribilă. Erau răciți și se pare că au ieșit din cuptorul cu microunde pentru că nu erau crocante. A venit cu un sos de scufundare din sosul dulce Chili de la o sticlă. Speram ca sosul autentic de scufundare vietnamez. Ordine, de asemenea, sare de sare și piper. Nu părea gătit ca și cum ar fi ieșit din cuptorul cu microunde. Salata a fost bucăți de ceapă roșie prăjită și varză. Am aruncat asta teribil. Deșeuri globale !!! Jale Restaurantul Patroni dețin .....