Retro Saigon - North Sydney

Vietnameză, Restaurante, Asiatic
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Retro Saigon

Retro Saigon
3.1 / 5 (30 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Aleix

Recenzii

★ 3.1 / 5 from 30 reviews
heathcote-garret
14.08.2017

A avut Pho! Supa a fost delicioasă și temperatură perfectă. Conținutul frumos de carne, dar fidea erau destul de comune. -1 pentru sosurile diluate. Atitudine și prezentare frumoasă. Locul mare pentru a merge dacă nu o puteți face în oraș.

kautzer-edward
14.08.2017

Destul de cool, confortabil, este un serviciu autentic și bun. Numit de carne de vită Pho, de obicei un indicator de bună calitate și a fost destul de bun. A fost bine prezentată, a arătat ca și cum a fost adăugată o mulțime de îngrijire. Cu toate acestea, am ajuns multe paste, dar fără carne la stânga - cred că trebuie să lucrezi la acest echilibru.

amira66
14.08.2017

Absolut teribil! Ordonate rulouri de primăvară. Cantitate mică de umplutură groasă teribilă. Erau răciți și se pare că au ieșit din cuptorul cu microunde pentru că nu erau crocante. A venit cu un sos de scufundare din sosul dulce Chili de la o sticlă. Speram ca sosul autentic de scufundare vietnamez. Ordine, de asemenea, sare de sare și piper. Nu părea gătit ca și cum ar fi ieșit din cuptorul cu microunde. Salata a fost bucăți de ceapă roșie prăjită și varză. Am aruncat asta teribil. Deșeuri globale !!! Jale Restaurantul Patroni dețin .....

aleix-salvador
14.08.2017

Au auzit lucruri bune pe acest loc Pho, așa că a trebuit să încerc Jale Nu atât de mare pentru a fi sincer, supa nu a fost prea rău, dar carnea de vită era greu și nu a avut un bun imo. Dimensiune rezonabilă, dar întregul gust mediu Jale Nu este recomandat

cleo-hane
14.08.2017

Comandați livrarea de la acest restaurant. Pho are un gust minunat, dar am avut un cosmar absolut pe care a livrat-l. Livrarea a durat peste 1,5 ore. Trăim doar la 15 minute de restaurant, așa că a fost nebun pentru mine. Când mănâncă în cele din urmă, a fost rece și au lăsat jumătate din comanda noastră! Am sunat și după un apel lung , a declarat că jumătate din supa a fost vărsat, și ne lipsea jumătate din ordinul (containerele cu carne de vită în ele), a adus cealaltă jumătate cu ei, ca și în cazul în care acestea au fost în urmă cu nu mai mult de 20 de minute a luat. Ei au adus nici un substitut pentru supă, care a vărsat (deși am solicitat acest lucru), așa că am plătit 4 supe, două și apoi a trebuit să se plângă de apel și pentru a obține jumătate din celelalte două. Am sunat să se plângă supa lipsă, și a fost închis, pe care totul a făcut mai rău, nu am putut bucura chiar și supa când totul a fost în cele din urmă asamblat, care a fost o rușine pentru că a fost de fapt delicios, pentru că era într - adevăr delicios , pentru că era Într-adevăr delicios (odată încălzit). .). Mănâncă în - supa este delicioasă; Livrarea și serviciul clienți sunt o catastrofă.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: