Cafe Saffron - Norman

#1 - Cafenele - Norman, Grecesc, Mediterranean

Cafe Saffron

Cafe Saffron
3.9 / 5 (369 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Марлена

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 369 reviews
nels-mante
11.08.2017

Cafe Saffron este un mic restaurant care oferă servicii uimitoare și alimente proaspete. Puiul Shawarma este uimitor, iar porțiunile sunt uriașe. Mâncare mare care este în mod rezonabil ieftină.

murazik-marlen
11.08.2017

Eu și soția mea mănâncă aici cel puțin de două ori pe lună, trebuie să încercăm că există alimente autentice, orez special șofran n kabobs, și dacă sunteți un iubitorii shawerma încercați puiul picant cu sos de iaurt

skeeling
11.08.2017

Mâncarea de aici este uimitoare! Atât de proaspătă, atât de delicioasă și întotdeauna lasăm atât de plin și mulțumit :) mare bang pentru buck prea! Favul meu sunt Kabob, Soltani și plăcuțe de carne de vită și de pui de carne de vită. Nu poți merge prost cu niciunul dintre aceștia - Yummm.

marlena05
11.08.2017

Place mediteranean frumos. Mâncarea este proaspătă și pregătită bine. Am încercat Kabobul lor Shish și plăcile de pui Shawarma. Porțiunea este destul de decentă și prețul în timp ce s-ar putea simți ca un pic mai mare pentru unele dintre plăcile lor - merită de fapt în opinia mea. Am comandat porțiunea dublă a plăcuței Kabob shish, pentru că doar prin privirea imaginilor mâncării afișate în locul un stick de el nu mă va umple. Costă 14,99 dolari pentru asta. Plăcile regulate rulează mai mici încât desigur. Ambele plăci au venit cu o salată laterală cu pâine Tzatziki și Pita. Intreprinderile vin cu o porție generoasă de orez și Kabobul Shish a venit cu niște legume și roșii la grătar, în timp ce puiul Shawarma a venit cu felii de ceapă brută. Ei chiar oferă coadă de miel! Nu am încercat-o de data asta, dar mai târziu am putut. Este mai pricator decât celelalte elemente, dar pot vedea că merită să se bazeze pe tot ceea ce am încercat până acum.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: