Recenzii - Rajput Indian Cuisine

#1 - Vegetarian - Norfolk, Indian, Organic

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 3912 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 24.10.2022

4.2 ★ din 71 comentarii
vallie-3
24.10.2022

Am fost aici de două ori și acest loc nu dezamăgește! Mâncarea este remarcabilă, oamenii de acolo sunt prietenoși și serviciul este rapid! Cu siguranță vom reveni din nou!

meagan00
08.08.2017

Locație minunată Annapolis; relaxant. Muzica buna; **** Mary Bar este un adevărat câștigător!

blittle
08.08.2017

O seară foarte frumoasă cu familia. Mâncarea era proaspătă și delicioasă!

koepp-jackie
08.08.2017

Eu și soția mea am vrut un loc frumos relaxat, unde să stăm afară și să ne bucurăm de o cină distractivă. Am ajuns să fim foarte dezamăgiți de serviciu. Serverul nostru a durat aproximativ 10-15 minute pentru a ajunge la masă (ceea ce pare a fi o eternitate când aștepți să comanzi băuturi). Ne-au luat comanda de băutură și s-au întors repede cu un cocktail și apă, dar berea pe care am comandat-o a fost amânată cu câteva minute. Nu e mare lucru, dar apoi noaptea a plecat spre sud. Nu am mai văzut serverul nostru de foarte mult timp. Am început să simțim că aperitivul nostru a fost puțin întârziat atunci când alergătorii de alimente au apărut împreună cu antreurile noastre. Nicio aplicație la vedere. Le-am anunțat și, în cele din urmă, serverul a adus aplicația noastră. Dar eram la jumătatea mesei până în acel moment. Mâncarea avea un gust fin. Nimic extraordinar, dar nu rău. Recunosc că nachos erau delicioși. Mac-ul și brânza pe care le-am comandat au fost descrise ca având pesmet, dar lipsea asta. Din fericire, serverul a avut grijă de el destul de repede. Nu am fost niciodată întrebați dacă ne-am reumplut băuturile. Și după ce am mâncat, am așteptat mult timp cecul nostru. Părea doar să dureze pentru totdeauna. Niciuna dintre problemele de la sine nu ar fi fost o mare problemă, dar împreună s-a adăugat la o experiență oarecum neplăcută. Serverul a fost drăguț și a cerut scuze. De asemenea, ne-au compus aperitivul, care a fost frumos. Poate că a fost o noapte liberă sau poate un server nou, dar nu pot spune că aș recomanda să mergem sâmbătă seara. De asemenea, ne-am bucurat de zona de relaxare în aer liber. A fost puțin strâns, dar ambianța a fost frumoasă.

abodunrin-shalewa
08.08.2017

Masă fantastică ca întotdeauna. Serviciul a fost minunat. Mâncarea a fost grozavă. Ce mai poți dori?

Tripadvisor
4.1 ★ din 118 comentarii
Yelp
3.8 ★ din 355 comentarii
Opentable
4.4 ★ din 31 comentarii
Int Restaurants
4.0 ★ din 1625 comentarii
Happycow
4.0 ★ din 12 comentarii
Restaurantji
4.3 ★ din 397 comentarii
Gastroranking-us
4.2 ★ din 1250 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Norfolk