Recenzii - Black Horse Tavern Grill
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 25.05.2021
Întotdeauna mergem la loc! Alimentele întotdeauna bune și toată lumea este cu adevărat prietenoasă și cazantă
A fost de Anul Nou și am vrut o friptură bună înainte de a merge la Pasadena în ziua de Anul Nou. Cina noastra a fost amestecat si barul de bar lent. Au fugit chiar din coaste primare înainte de pm? Carnea mea soțul meu a fost supraîncărcată, dar nu mai era o coaste primă pentru a aduce o piesă nouă. Nu o experiență bună deloc
A mers aici înainte de a participa la Rodeo din Norco. Căuta o steakhouse. Blackhorse se potrivește cu factura și am avut o friptură bună cu cârciuri de grătar. Pentru un aperitiv am avut petale de ceapă bătute, un fel de decolare a cepei de înflorire bine cunoscute. Friptura a fost bună și coaste OK. Au avut și crochete de cartofi. Au fost corecte și aș încerca altceva data viitoare. Partenerii am avut dimensiunea Chili ok și pește Tacos Good.service a fost prietenos și bun. Am ajuns cu o mulțime de rămași. Atmosfera a fost tipică cu o mulțime de construcții de lemn. Am vizitat din nou