Thanh Binh - Newtown
Thanh Binh
Descriere
Imagini
Recenzii
Prietena mea și cu mine am comandat o tayeway de la Binh, un restaurant popular vietnamez din Newtown, pentru cina noastră înainte de câteva nopți. Am încercat puiul ei crocant, rulourile de primăvară prăjite și Pho de carne de vită. N-aș fi comentat pe Pho ca a fost o gustare. Jale Jale Cu toate acestea, rulourile de pui și primăvară crocante au fost satisfăcătoare în apropiere. Pâinea de porc au avut un canal de porc clar, iar bucătarii ar putea face mai bine să adauge o ceapa de ghimbir / primăvară pentru a elimina mirosul neplăcut. Puiul crocant nu era crocant și a gustat din greu și nu a fost. Încă o dată, puiul se va marina mai mult.
Este vorba de o săptămână de când am avut banchetul pentru ziua de naștere a unui prieten și principalul lucru pe care-l amintesc acum. Care este o rușine reală pentru că nu ating deserturi de restaurant pentru a face cercurile de gătit și banane de miere și cremă caramel cu adevărat delicios ... Cea mai bună instanță în acea noapte a fost Claypot caramelizată de fructe de mare ... Jale Pentru a citi mai departe: Imhinterry.net/2017/05/11/11/11/11/11/HANH-BINH-Newtown/
Îmi place rolele de primăvară. Serviciul a fost rapid și mare. Fileurile de carne de porc din Claypot și legume prăjite au fost bine. Se va întoarce pentru rulourile de primăvară.
Permiteți-mi să vă dau adevărul brutal. Jale Dacă sunteți vietnamezi, nu vă place acest loc. Dacă nu sunteți vietnamezi, probabil că ați face. Și este adevărat, locul susținut că va oferi mâncăruri vietnameze "autentice", este în principal spre demografia albă. Jale Faptul că am fost singurul restaurant asiatic acolo în acea noapte ar fi fost un semnal de alarmă să-mi spui, dar vremea a fost rece, și familia mea și am fost foarte foame, așa că am stat pentru produsele alimentare. Jale Mama mea si am comandat Pho cu carne de vită brut și a fost o dezamăgire masivă. Este lipsit de profunzime în gust, fidea au fost sparte în șuvițe mici, ierburi proaspete au fost pe jumătate uscat și cantitatea de carne de vită în fiecare vas a fost extrem de secretoasă. Jale Fratele meu a comandat carne de vită de piper cu orez la care a terminat că a plătit 25 de dolari pentru carne de vită de cauciuc, cauciucului, și orez subțire. Acest restaurant a servit alimente din Asia și nici măcar nu a putut găti dreptul de orez !! Serios, dacă vedeți acest restaurant, uitați-vă departe și mergeți drept, dacă nu sunteți pregătiți pentru o dezamăgire.
Să-ți dau adevărul brutal. Jale Dacă sunteți vietnamezi, nu vă place acest loc. Dacă nu sunteți vietnamezi, probabil că ați face. Și este adevărat, locul susținut că va oferi mâncăruri vietnameze "autentice", este în principal spre demografia albă. Jale Faptul că am fost singurul restaurant asiatic de acolo în acea noapte ar fi fost un clopot de alarmă care să-mi spună, dar vremea era rece și familia mea și cu mine am fost foarte foame, așa că am rămas pentru mâncare. Jale Mama mea si am comandat Pho cu carne de vită brut și a fost o dezamăgire masivă. Este lipsit de profunzime în gust, fidea au fost sparte în șuvițe mici, ierburi proaspete au fost pe jumătate uscat și cantitatea de carne de vită în fiecare vas a fost extrem de secretoasă. Jale Fratele meu a comandat carne de vită de piper cu orez la care a terminat că a plătit 25 de dolari pentru carne de vită de cauciuc, cauciucului, și orez subțire. Acest restaurant a servit mâncăruri asiatice și nu ați putea chiar să gătiți orezul drept! Serios, dacă vezi acest restaurant, te uiți departe ... Citiți mai mult
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
