Menu - Zizzi

Italian, Baruri, Pizza

Menu

PDF

Restaurantul din Newark oferă 55 de lista} la un preț mediu de 33 lei.

Imagini cu mâncare

Imagini

Meniu

  • Gustări

    Nuci Picante
    Nuci Picante
    17 lei
  • Vegetariană

  • Salad - Sides

    Naked Slaw Italian
    Naked Slaw Italian
    21 lei
  • Paste

    Ragu De Linte Vegan
    Ragu De Linte Vegan
    52 lei
  • Salată

    Salata De Broccoli Green Goddess
    Salata De Broccoli Green Goddess
    64 lei
    Salata De Broccoli Green Goddess*
    Salata De Broccoli Green Goddess*
  • Preparate Vegetariene

  • Pizza

    Vegan Rustica Margherita
    Vegan Rustica Margherita
    55 lei
    Margherita Clasică Vegană
    Margherita Clasică Vegană
    47 lei
    Vegan Nongluten Classic Margherita
    Vegan Nongluten Classic Margherita
    47 lei
    Margherita Clasică Vegană Fără Gluten
    Margherita Clasică Vegană Fără Gluten
  • Desserts & Gelato

    Desert Vegan Calzone
    Desert Vegan Calzone
    34 lei
  • Dinner - Sides

    Cartofi Toscani
    Cartofi Toscani
    21 lei
  • Oferte

    Oferte exclusive ale restaurantului: Salată Mixtă De Frunze, Roșii Și Ceapă De Primăvară -70% pentru 6 lei !

  • Necategorizat

    Salată Mixtă De Frunze, Roșii Și Ceapă De Primăvară
    Salată Mixtă De Frunze, Roșii Și Ceapă De Primăvară
    21 lei
    Masline Nocellara Giganti
    Masline Nocellara Giganti
    Coconut And Chocolate Ripple
    Coconut And Chocolate Ripple

Recenzii

hildegard27
26.09.2020

Mi-am scos părinții la cină pentru ziua de naștere a tatălui meu duminică la A fost doar OK. Chiar dacă restaurantul era într-adevăr liniștit, a trebuit să așteptăm vârste pentru a fi așteptați. De ce? Când s-a ajuns la mâncare, pizza a fost doar caldă și chiftelele erau prea condimentate. A trebuit să așteptăm atât de mult pentru a comanda desertul încât am renunțat și am mers la casă pentru a plăti. Este o rușine ca întotdeauna alte Zizzi în care am fost a fost mult mai bună

siegmar-rupp
26.09.2020

Nu este cel mai bun restaurant Zizzi la care am fost. Serviciul a fost lent, iar locului îi lipsea atmosfera. Aș spune că este undeva între un restaurant de fast-food și un restaurant cu cafenea. Cu siguranță nu aș plăti suma pe care a costat-o ​​să mănânce aici fără voucherele Tesco pe care le-am avut. Rușine pentru că Zizzi face niște restaurante drăguțe.

Descoperă mai multe restaurante cu meniuri în apropiere de Newark