Recenzii - Mediterraneo
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Mediterraneo în:
Mănânc aici de fiecare dată în Neptun, cred că cunosc meniul lor perfect. Este probabil cel mai bun raport calitate-preț. Personalul este bun, locul plăcut, mâncarea este în regulă, deși nu te aștepta să găsești ceva spectaculos. Recomand acest loc, deoarece nu am avut probleme în...ultimii 4 ani aici. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.01.2023
Mănânc aici de fiecare dată în Neptun, cred că cunosc meniul lor perfect. Este probabil cel mai bun raport calitate-preț. Personalul este bun, locul plăcut, mâncarea este în regulă, deși nu te aștepta să găsești ceva spectaculos. Recomand acest loc, deoarece nu am avut probleme în...ultimii 4 ani aici.
Deoarece nu ai prea multe opțiuni pentru a ieși la masă în Neptun, acesta este unul dintre cele 2 locuri pe care le-aș recomanda! Pizza este foarte bună, făcută într-un cuptor și folosesc lemn de foc real! Chelnerul nostru a fost foarte prietenos, aș spune cel mai bun pe care l-am întâlnit pe litoral în această călătorie!
Dezamăgitor! Dacă alegeți acest restaurant pentru că este frumos să vă armați în oraș, pe drum, tot trebuie să vă armați cu răbdare, nervi și bani. Vor aștepta mult până când vor găsi o masă, și apoi vor aștepta mult timp... până când cineva vede că le ia comanda. Cu toate că există câțiva ajutoare de ospătari, ei doar par să alerge în jur, dar vorbesc mai mult sau se încurcă. Nu comandă și nu servesc. Am avut destul timp să îi observ pe toată perioada așteptării mele. Dacă vor să plătească cu cardul, vor avea surpriza să li se spună că singurul POS existent este ineficient și necesita timp suplimentar. Prețuri exagerate, ușor piperate în ceea ce privește calitatea produselor. Cocktailuri slabe, foarte puține preparate mediteraneene. Nu merită numele de Mediterranean.