Recenzii - Pilot House Natchez
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.09.2020
Nici măcar nu am apucat să ne așezăm. Am făcut rezervări pentru Am ajuns acolo la Nu exista hostess. În spatele barului erau barmani care ne vedeau. Nici măcar nu ne-au recunoscut. Nu am spus niciodată salut sau vom avea dreptate cu tine. Soțul meu chiar s-a apropiat de bar și l-au ignorat total !!! Am plecat după câteva minute și am mers la un restaurant mult mai bun
Chelneriței îi lipseau abilitățile. Am cerut de două ori ustensile, masa a venit încă fără ustensile. Nu mai aveau filete, așa că mi-au cerut un șir, dacă nu prea multă grăsime, altfel anunțați-mă. Ea nu și nimic altceva decât grăsime. Soțul meu a încercat chiar să găsească UNELE carne slabă. L-am trimis înapoi. Întreaga perioadă în care managerul s-a plâns de un alt patron care dorea un serviciu în afara acestuia. Aproape nimeni în loc, dar serviciul a fost atât de rău. Eu și soțul meu ne-am spălat pe mâini după ce ne-am uitat la meniu. Nu existau prosoape de hârtie în nici o toaletă. Factura noastră era incorectă și trebuia remediată. Ne-am luat ore din timpul nostru pentru o experiență teribilă. Priveliștea a fost singurul lucru pe care l-am bucurat