Recenzii - Natal Pizzaria
Rezumatul recenziilor
A fost Cezar Escobar la Natal Pizzaria în:
Am observat că suma calculată în cerere nu este cea solicitată atunci când întrebăm despre granița Katupiry, deoarece există o taxă suplimentară pentru frontieră. Cu toate acestea, trebuie specificat și informat înainte de finalizarea comenzii și nu de la livrare. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Þinur Arinbjörns la Natal Pizzaria:
DEȘTI ÎN PRIMA COMANDĂ PENTRU CARE L-A FĂRUT DOUĂ ORE DUPĂ SOLICITAREA PIZZEI ... ȘI Așteptați 20 DE MINTE PENTRU A O SCOPA CORECT! PIZZA FRUMOSĂ, ARZITĂ ȘI SOȚI ȘI PASTE groase. Nu mi-a plăcut și nu am arătat! Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.10.2022
Am observat că suma calculată în cerere nu este cea solicitată atunci când întrebăm despre granița Katupiry, deoarece există o taxă suplimentară pentru frontieră. Cu toate acestea, trebuie specificat și informat înainte de finalizarea comenzii și nu de la livrare.