Recenzii - A Primavera Restaurante

Ceai, Servicii De Livrare, Brasileira

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 209 comentarii

A fost Jérôme Gillet la A Primavera Restaurante în:

Am comandat file Parmegiana, termenul de livrare estimat a fost de la 1 h la 1.30 h. Mâncarea a venit în 40 de minute după comandă, a fost caldă, gustoasă, servită foarte bine, persoana pentru doi care nu a mâncat mult. Avantaj cost excepțional. Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Gian Matias la A Primavera Restaurante:

Al nostru a avut mai mult de 2 ore pentru ca comanda mea să fie plasată și nimic. Mâncarea va ajunge rece. Ar fi trebuit să mă întreb unde știam deja. Pacat pentru prima si ultima data Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 05.09.2020

3.2 ★ din 14 comentarii
walter-904
05.09.2020

Porțiunea mai mare pe care mă așteptam, gust incredibil, m-au sunat și mi-au pus întrebări. Recomand

milena-223
21.12.2019

Porțiunea mai mare pe care mă așteptam, gust incredibil, m-au sunat și mi-au pus întrebări. Vă recomand

enzo-162
12.05.2019

Al nostru a avut mai mult de 2 ore pentru ca comanda mea să fie plasată și nimic. Mâncarea va ajunge rece. Ar fi trebuit să mă întreb unde știam deja. Pacat pentru prima si ultima data

jerome-573
16.08.2019

Am comandat file Parmegiana, termenul de livrare estimat a fost de la 1 h la 1.30 h. Mâncarea a venit în 40 de minute după comandă, a fost caldă, gustoasă, servită foarte bine, persoana pentru doi care nu a mâncat mult. Avantaj cost excepțional.

gian-118
21.09.2019

Al nostru a avut mai mult de 2 ore pentru ca comanda mea să fie plasată și nimic. Mâncarea va ajunge rece. Ar fi trebuit să mă întreb unde știam deja. Pacat pentru prima si ultima data

Int Restaurants
5.0 ★ din 195 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Natal