Recenzii - A Primavera Restaurante
Rezumatul recenziilor
A fost Jérôme Gillet la A Primavera Restaurante în:
Am comandat file Parmegiana, termenul de livrare estimat a fost de la 1 h la 1.30 h. Mâncarea a venit în 40 de minute după comandă, a fost caldă, gustoasă, servită foarte bine, persoana pentru doi care nu a mâncat mult. Avantaj cost excepțional. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Gian Matias la A Primavera Restaurante:
Al nostru a avut mai mult de 2 ore pentru ca comanda mea să fie plasată și nimic. Mâncarea va ajunge rece. Ar fi trebuit să mă întreb unde știam deja. Pacat pentru prima si ultima data Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2020
Porțiunea mai mare pe care mă așteptam, gust incredibil, m-au sunat și mi-au pus întrebări. Recomand
Porțiunea mai mare pe care mă așteptam, gust incredibil, m-au sunat și mi-au pus întrebări. Vă recomand
Al nostru a avut mai mult de 2 ore pentru ca comanda mea să fie plasată și nimic. Mâncarea va ajunge rece. Ar fi trebuit să mă întreb unde știam deja. Pacat pentru prima si ultima data
Am comandat file Parmegiana, termenul de livrare estimat a fost de la 1 h la 1.30 h. Mâncarea a venit în 40 de minute după comandă, a fost caldă, gustoasă, servită foarte bine, persoana pentru doi care nu a mâncat mult. Avantaj cost excepțional.