Shiv Sagar - Nashik

#7 - Fast Food - Nashik, Chinezesc, Înghețată
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

Shiv Sagar

Shiv Sagar
4.2 / 5 (7723 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Leo

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 7723 reviews
odooley
11.08.2017

Cel mai prost serviciu Am primit comanda mea de salată de fructe după 20 de minute ???? Adica 20 de minute pentru salata de fructe cu budinca puternic dezechilibrata ???? papaya amară

nsharaf
11.08.2017

Bufetul de seară este minunat în acest loc. Servesc ciorbă de tăiței împreună cu dilli chaat și chaach ca starter. Personal, nu mi-a plăcut deloc Dilli Chaat, trebuie să fie la înălțimea numelui sau nu ar trebui să li se servească deloc. Bufetul include ghee rotis, parantha, daal, paneer subji, fidea, Manchuria, niște pakoda cu chutneys și sosuri și raita de nucă de cocos. Manciurienii au fost duri și ar fi putut fi mai buni. Deserturile includ gulab jamun și sevaiya. Experiența generală este bună și costă 200 de lire sterline. Restaurantul este de asemenea lăudabil

savita07
11.08.2017

Sunt obligat să o evaluez 1, deoarece nu există nicio opțiune pentru ZERO RATING! După ce am auzit multe recenzii presupuse bune despre acest loc pentru thali-ul lor, soția mea și cu mine am decis să vizităm acest loc deoarece aveam chef de a avea un thali bun. Când am ajuns la locul ni s-a spus să urcăm la etaj. Când am intrat în loc, era atât de FOARTE murdar de la podea până la uniformele ponosite purtate de personalul de serviciu. Mi-a luat mai mult de 10 minute să-mi curăț masa. Acum vine partea de mâncare. Meniul afișat părea delicios. Cu toate acestea, TOATE mâncărurile servite au fost PATETICE, ca să spunem cel puțin. Aproape totul era amestecat cu sifon; M-am simțit cu adevărat umflată după ce am primit prima porție. Nici nu am cerut a doua porție. Am plătit nota de plată și am plecat imediat. NICIODATĂ RECOMANDĂ așa-numitul „bun pentru Thali” .. Mergeți DOAR DACĂ doriți să vă deranjați stomacul și să vă stricați starea de spirit.

leo-flores
11.08.2017

Ori de câte ori am vizitat Nasik, rudele mele mi-au spus întotdeauna să vizitez acest loc. Acest loc este renumit pentru thali-ul său nelimitat vegeterian, dar cred că acesta este doar un loc exagerat.

henri-foucher
11.08.2017

„Gujarati Thali” a supt ... Ar trebui să fie servit ca un thali din India de Sud ... Legumele Paneer erau ca „Paneer + Aamti (Mahrashtrian Cusine / Chutney)” Vă rog, nu încercați thali-ul ... restaurantul de la parter este ceva bun ...

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: