Cel mai rău lucru pe care l-am mâncat vreodată. Nici nu am mâncat. Am fost cu prietenul meu. Mi s-a refuzat masa din departamentul familiei, deși era goală. Băi... Cel mai rău lucru pe care l-am mâncat vreodată. Nici nu am mâncat. Am fost cu prietenul meu. Mi s-a refuzat masa din departamentul familiei, deși era goală. Băiatul de serviciu a spus că nu vei avea voie, fiindcă eram doi bărbați pe care nici nu am vrut să-i bem patetic