Recenzii - Eastern Spice

#5 - Vegetarian - Nashik, Pui, Ceai

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.4 din 5
Bine | 297 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 11.08.2017

4.0 ★ din 10 comentarii
elazda
11.08.2017

Nu sunt un vizitator frecvent la Nasik, dar ori de câte ori o fac, caut mereu mâncare bună. Am dat peste Bon Vivant Eastern Spice după ce un prieten mi-a recomandat-o. Experiența mea a fost mai mult decât bună, deoarece nu numai că restaurantul avea un meniu mai larg și mai variat din care să aleagă, dar era și de bună dispoziție. Ambianța era frumoasă. Personalul este prietenos, dar nu are abilități de comunicare. Aceasta este o opinie personală. Restaurantul merită o vizită.

Zomato
3.7 ★ din 277 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Nashik