Recenzii - The White Chocolate Grill

Fructe De Mare, Vegetarian, American

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 31128 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 10.08.2022

4.4 ★ din 53 comentarii
alba-361
21.07.2019

Gustul mâncării era între ok și bun, nimic special. Am avut așteptări mai mari după ce am văzut recenzii. Am comandat o farfurie cu paste cu cârnați. Bănuiesc că pastele, sosul și cârnații sunt de casă, dar am fost dezamăgit când a venit farfuria cu 3 mici mușcături de cârnați. Am comandat un cocktail care a ajuns slab și mai ales cu gheață în formă de pahar cu suc. Când chelnerița a observat că am băut-o în câteva înghițituri, am cerut alta, dar fără gheață. Ceea ce am primit a fost un pahar de 8 uncii de lapte cu o linie de Kahlua în ea. Nici o modalitate de a impresiona. Voiam doar o băutură bună.

giovanni-519
04.02.2018

Îmi place atmosfera. Foarte tare într-o sâmbătă seara. Porțiile erau mici. Aveam codul. A fost delicios, dar mic. După cină ne-am așezat afară lângă șemineu. Foarte confortabil și relaxant.

leo-944
17.06.2021

A fost minunat! Serviciu excelent, atmosferă prietenoasă într-un spațiu semi-formal și mâncare incredibil de gustoasă (și creativă, dar nu dincolo)!

kamil-465
05.10.2020

Serviciul și mâncarea au fost fantastice (porții mai mici - dar gustoase). Stăteam afară și era perfect să luăm legătura cu prietenii.

aliza-28
10.08.2022

Experiență foarte bună! Vom reveni in curand. Mi-aș dori să fie deschise pentru prânz. Singura mea plângere a fost selecția muzicală, care a fost puțin ciudată pentru acest mediu.

Google
4.3 ★ din 3092 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 800 comentarii
Opentable
4.4 ★ din 6907 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 8096 comentarii
Restaurantji
4.1 ★ din 816 comentarii
Sirved
4.4 ★ din 8881 comentarii
Restaurants
4.0 ★ din 1 comentarii
Menuwithprice
4.5 ★ din 172 comentarii
Gastroranking-us
4.0 ★ din 2308 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Naperville