Goemon - Mosman
Goemon
Descriere
Imagini
Recenzii
Coborâșul plecat. Am vizitat Goe Mo de mulți ani. M-am dus la prânz recent după ce nu eram timpul și, din păcate, a fost foarte dezamăgit. Serviciul a fost lipsa de strălucire și a trebuit să așteptăm să stăm și să comandați cu mult mai mult decât ar trebui să luăm în considerare faptul că restaurantul era mai mic decât jumătate plin. Am comandat mâncărurile noastre preferate din vizitele anterioare (Tempura Gyoza, Tuna și Kingfish Carpaccio, ambalaje de somon și picant) și au fost trist că calitatea mâncărurilor fusese semnificativ de la ultima noastră vizită. Cea mai dezamăgitoare a fost înfășurarea somonului și a prazului picant, fostul nostru favorit - orezul era stodgy și nu era plăcut. Mă voi gândi cu siguranță de două ori înainte să mă întorc din nou.
A mers cu familia pentru cină la Görner. Cu toții am comandat banchetul și toți au fost de acord, aceasta a fost o valoare fantastică în comparație cu ordinea de mâncăruri individuale. Început cu supa Miso și Edamame și Gyoza aburită. Totul este foarte bun! Apoi începeți gustul grav: aduceți înfășurarea somonului și a prazului picant, urmată de preferatul meu - tonul și carpaccio-ul regelui. Incredibil de proaspete și delicioase. Aduceți tempurarea creveților și legumele mixte, friptura Kobe, puiul Teriyaki cu orez. Era destul de mâncare suficientă și soțul meu a comentat că era plin! Care nu se întâmplă cu greu. Gheemon bine făcut! Mi-a plăcut cu adevărat și bineînțeles că ne întoarcem! Arigato gozaimasu!
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
