Pentru o oprire sa te dezmortesti după un drum lung, e ok! Am asteptat destul de mult sa primim comanda! Mâncarea... nu prea grozavă! Pentru o oprire sa te dezmortesti după un drum lung, e ok! Am asteptat destul de mult sa primim comanda! Mâncarea... nu prea grozavă!