Cafe Monet - Millburn
Cafe Monet
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Cafe Monet
Recenzii
O surpriză plăcută și o revizuire definitivă. Aceasta poate fi una dintre cele mai bune alegeri din zonă
Deși calitatea mâncării și ambianța au fost bune, a existat o prea mare disfuncționalitate cu personalul și serviciile. Serverul nostru vorbea doar franceză și a fost incomod și confuz atât pentru ea, cât și pentru noi. Ultima dată am verificat că nu suntem în Franța! Deși acest restaurant este un BYOB, nu ne-au oferit un răcitor de vinuri, iar serverul nostru ne-a dus vinul într-o zonă din spate a restaurantului, unde cred că păstrează toate băuturile pe care le aduc oamenii. A fost un lucru bun pe care îl plăteam. atenție, așa cum am observat proprietarul restaurantului la o altă masă care se pregătea să le servească sticla de vin. Din fericire, l-am conștientizat că este sticla noastră. Mai târziu, când am cerut altui server ceva pentru a ne menține vinul răcit, ea a continuat să se întoarcă cu un dop și a comentat că nu era sigură dacă era pentru sticla noastră. În cele din urmă, când serverul nostru vorbitor de limbă franceză ne-a cerut alegerea desertului, am selectat singurul desert special pentru acea seară. S-a întors la scurt timp pentru a ne informa că au ieșit din asta. Acest lucru ne-a luat prin surprindere, deoarece restaurantul era pe jumătate plin, deci cum ar fi putut să se vândă din desertul special pe care îl ofereau în acea seară?
Am avut un timp grozav. Cina a depășit așteptările noastre. Cafe Monet este acasă și personalizat. Foarte mult un sentiment de casă, vor să-l iubești, te vor înapoi
Mâncarea era în medie, tipul din spatele barului era foarte nepoliticos !!! Mai întâi ne-a dat lămâi vechi, putrezite pentru apa noastră și când am spus ceva, el a spus oh vrei proaspete? Ce fel de comentariu este acela? De ce ați crede că este ok să aduceți vechi care aveau pete negre pe ele? Prima impresie foarte proastă. A trebuit să așteptăm o vreme să ne deschidă sticla de vin și, când am întrebat unde este, ne-a spus că ți-e sete și s-a enervat că îl deranjăm! În plus, a venit într-un tricou murdar. Era foarte supărător și nu se va mai întoarce
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
