Cafe Monet - Millburn

#14 - Asiatic - Millburn, Franceză, Cafenea
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Cafe Monet

Cafe Monet

Cafe Monet
4.0 / 5 (590 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Lavern

Cerere de rezervare pentru Cafe Monet

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 590 reviews
torrey-zieme
03.11.2020

O surpriză plăcută și o revizuire definitivă. Aceasta poate fi una dintre cele mai bune alegeri din zonă

rmarquardt-school63
03.11.2020

Deși calitatea mâncării și ambianța au fost bune, a existat o prea mare disfuncționalitate cu personalul și serviciile. Serverul nostru vorbea doar franceză și a fost incomod și confuz atât pentru ea, cât și pentru noi. Ultima dată am verificat că nu suntem în Franța! Deși acest restaurant este un BYOB, nu ne-au oferit un răcitor de vinuri, iar serverul nostru ne-a dus vinul într-o zonă din spate a restaurantului, unde cred că păstrează toate băuturile pe care le aduc oamenii. A fost un lucru bun pe care îl plăteam. atenție, așa cum am observat proprietarul restaurantului la o altă masă care se pregătea să le servească sticla de vin. Din fericire, l-am conștientizat că este sticla noastră. Mai târziu, când am cerut altui server ceva pentru a ne menține vinul răcit, ea a continuat să se întoarcă cu un dop și a comentat că nu era sigură dacă era pentru sticla noastră. În cele din urmă, când serverul nostru vorbitor de limbă franceză ne-a cerut alegerea desertului, am selectat singurul desert special pentru acea seară. S-a întors la scurt timp pentru a ne informa că au ieșit din asta. Acest lucru ne-a luat prin surprindere, deoarece restaurantul era pe jumătate plin, deci cum ar fi putut să se vândă din desertul special pe care îl ofereau în acea seară?

maggio-remington
03.11.2020

Am avut un timp grozav. Cina a depășit așteptările noastre. Cafe Monet este acasă și personalizat. Foarte mult un sentiment de casă, vor să-l iubești, te vor înapoi

vandervort-lavern
06.12.2020

Mâncarea era în medie, tipul din spatele barului era foarte nepoliticos !!! Mai întâi ne-a dat lămâi vechi, putrezite pentru apa noastră și când am spus ceva, el a spus oh vrei proaspete? Ce fel de comentariu este acela? De ce ați crede că este ok să aduceți vechi care aveau pete negre pe ele? Prima impresie foarte proastă. A trebuit să așteptăm o vreme să ne deschidă sticla de vin și, când am întrebat unde este, ne-a spus că ți-e sete și s-a enervat că îl deranjăm! În plus, a venit într-un tricou murdar. Era foarte supărător și nu se va mai întoarce

casper-mariano
06.12.2020

Mâncarea a fost foarte bună. Serviciul a fost excelent. Cel mai bine este să savurați acest restaurant într-un ritm liniștit. Este o bijuterie confortabilă, dar serviciul poate încetini atunci când este umplut la capacitate maximă

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: