Recenzii - Da Domenico
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 06.10.2020
Un restaurant italian bun în Tysons. Aperitivul de caracatiță a fost minunat, iar intrările noastre au fost, de asemenea, foarte bune
Am fost acolo pentru a sărbători ziua mea de naștere și mâncarea și serviciile au fost remarcabile. Ne-am simțit atât de bine, încât intenționăm să ne întoarcem în curând
Acest restaurant mă face să mă simt ca acasă, în New York, în ziua când mâncarea italiană era italiană și nu italiană americană. Trebuie să spun mai multe. A, și pâinea este adusă din New York și este așa cum făcea Mamma. O notă de interes. Avem o casă în Portugalia și mâncăm polvo de caracatiță în mod regulat când suntem în Portugalia. Aici, încă nu am găsit pe nimeni care știe să-l gătească ca portughezii ... până acum. Gingaș, nu cauciucat și dur, la grătar la perfecțiune, iar cotletul de vițel a fost uimitor. În mod normal, aș păstra acest secret pentru mine, dar te rog, vino, bucură-te, astfel încât să rămână deschise. Cere-l pe Vito sau Juan și spune-le că Billy ți-a trimis tipul care iubește Ciopino. Nu voi primi o reculegere, ci plăcerea lor de a ști cât de mult ne bucură mâncarea și serviciile lor
Judec restaurantele mâncând paste carbonare. Nu era în meniu, totuși mi-au făcut felul de mâncare și cu siguranță nu a dezamăgit. Eu și soția mea am găsit un nou restaurant italian aici, în nordul Virginiei. Rău este că am trăit în nordul Virginiei aproape de ani și nu pot să cred că nu am mâncat niciodată aici