Marcello's - Marlton

Pizza, Italian, Pizzerie
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Marcello's

Marcello's

Marcello's
4.0 / 5 (1484 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Rogelio

Cerere de rezervare pentru Marcello's

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4 / 5 from 1484 reviews
freeman-13
12.04.2020

Serviciul a fost lent. Chelnerița a primit o comandă incorectă, rezultând un fel principal servit 10 minute la rând. Frumos loc.

alda-bernhard
08.08.2017

Ne-am distrat de minune pe River Crab pe 4 iulie. Vremea a fost spectaculoasă și am decis să stăm afară. A fost perfect - umbrelele galbene și cerul albastru și apa au creat un mediu calm. Chelnerița noastră a fost atentă și ne-a satisfăcut toate nevoile. Mâncarea a fost excelentă și am urât să mergem. Cu siguranță vom reveni și am aflat despre acest loc. Urmărirea bărcilor pe apă este un plus imens. Sperăm că ne putem întoarce acum la o plimbare cu barca cu pânze și un prânz oferit în timpul săptămânii.

nyah-11
08.08.2017

Am făcut o rezervare pentru 7:30. A fost ziua fiului meu. Am stat și la hotelul River Crab. Am stat la 7:45 dimineața. La 8:05 am nimeni nu venise la masa noastră. A trebuit să cerem apă și la 8:15 un băiat ne-a adus apă și a spus că va trimite o chelneriță. 8:30 nicio chelneriță nu s-a ridicat încă și a rugat-o pe gazdă să trimită o chelneriță, vă rog. 8:40 încă nimeni. Fiecare chelneriță a distribuit masa de parcă nu am fi fost nici măcar acolo. Eram atât de supărat că ne-am ridicat și am părăsit restaurantul și am plecat în altă parte. Eram patru și ziua fiului meu a fost total distrusă !!!!! Nu am tratat niciodată acest lucru rău într-un restaurant din viața mea. Voi spune cu siguranță prietenilor mei despre serviciul teribil pe care l-am primit. FARA scuze pentru acest tip de serviciu !!!!!!!!!

rogelio-296
20.04.2023

Sperăm că veți include din nou pâinea sărată în meniul de brunch de duminică.

gorng
21.11.2022

Duminică am mers cu două ore până la brunch-ul de ziua soțului meu. Speram să stăm afară și să privim trecătorii de marfă. Puntea exterioară a fost închisă și a fost trist, deoarece a fost o zi atât de frumoasă. Acest lucru nu a fost menționat pe site-ul lor. Chelnerul nostru Tony a fost simpatic și perfect. El a fost cea mai bună parte a experienței noastre culinare. Nu ne vom întoarce, deoarece mâncarea a fost doar corectă și o dezamăgire. Existau mai multe opțiuni, dar peștele era moale, carnea de vită și ardeii erau duri, ouăle Benedict erau prea gătite, slănina era prea sărată. Deserturile erau nesatisfăcătoare. Cobblerul de piersici a fost făcut din conserve de piersici, eclerele și strudelul erau încă înghețate. Soțului meu îi plăceau vafele, friptura de vită, șunca și cârnații de mic dejun. Alții ne-au spus că mâncarea nu era grozavă, dar am vrut să mâncăm afară, așa că am riscat. Ar fi trebuit să ne ascultăm prietenii și familia.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: