Rezervare - The Stage Door
Cerere de rezervare pentru The Stage Door
Vă rugăm să rețineți: Meniu va transmite cererea dumneavoastră de rezervare doar către The Stage Door. Aceasta nu reprezintă o rezervare confirmată . Veți primi o confirmare din partea managerului restaurantului pe adresa dvs. de e-mail.
sau autentifică-te cu
Ex. Nevoi speciale etc.
The Stage Door probabil nu vede cererea dumneavoastră de rezervare
The Stage Door a primit, cel mai probabil, cererea dumneavoastră de rezervare, dar a răspuns rar în trecut. Pentru a fi în siguranță, vă rugăm să sunați la +61895863733 și să întrebați dacă au primit cererea dvs. de rezervare de la Meniu. În acest fel, veți ajuta și alte persoane, care vor putea astfel să facă rezervări cu ușurință prin intermediul formularului nostru în viitor. Vă mulțumim pentru ajutor!
The Stage Door
Recenzii
Cel mai bun lucru despre IMO-ul ușii de scenă, este că au opțiuni vegane, opțiuni reale, nu doar pâine și o salată verde! Am reușit să mănânc acolo cu cele două fiice "veganice", nu o fetiță ușoară în jurul zonei Mandurah. Ei au comandat frământat quinoa să înceapă și aveau chickpea cartofi de copil umplute cu pansament Tahini. Ambele fiicele mele au iubit "Prezentarea frumoasă" și ca o mamă, mi-a plăcut că felul de mâncare se datorează unui vegan (nu o idee carnivorelor de mâncare vegană), astfel încât pălăriile la planificatorul de meniu și bucătarul. Am comandat gnocchi, delish și un serviciu bun (spre deosebire de un gnocchi de sfeclă am comandat pe o vizită anterioară care mi-a lăsat foame!) Cealaltă jumătate a avut friptura și a spus că a fost absolut perfectă, cu excepția faptului că vinul său roșu a fost redus la consistența de caramel aproape lipicioasă. (Prin urmare 4,5 în loc de o stea întreagă) Serviciu? Ei bine, a fost destul de liniștită când am mâncat devreme, dar chelnerul care ne-a servit a fost minunat, (de la Chile?) Foarte atent și cald. Restaurant excelent, mâncare excelentă, un serviciu excelent când nu vrem să călătorim prea departe la un restaurant Veggie! Multumesc baieti :-)
Cel mai bun lucru despre IMO-ul ușii de scenă, este că au opțiuni vegane, opțiuni reale, nu doar pâine și o salată verde! Am reușit să mănânc acolo cu cele două fiice "veganice", nu o fetiță ușoară în jurul zonei Mandurah. Ei au comandat frământat quinoa să înceapă și aveau chickpea cartofi de copil umplute cu pansament Tahini. Ambele fiicele mele au iubit "Prezentarea frumoasă" și ca o mamă, mi-a plăcut că felul de mâncare se datorează unui vegan (nu o idee carnivorelor de mâncare vegană), astfel încât pălăriile la planificatorul de meniu și bucătarul. Am comandat gnocchi, delish și un serviciu bun (spre deosebire de un gnocchi de sfeclă am comandat pe o vizită anterioară care mi-a lăsat foame!) Cealaltă jumătate a avut friptura și a spus că a fost absolut perfectă, cu excepția faptului că vinul său roșu a fost redus la consistența de caramel aproape lipicioasă. (Prin urmare 4,5 în loc de o stea întreagă) Serviciu? Ei bine, a fost destul de liniștită când am mâncat devreme, dar chelnerul care ne-a servit a fost minunat, (de la Chile?) Foarte... citiți mai mult