Recenzii - MCM
Rezumatul recenziilor
Organizarea slaba a mesei, cu un refuz neclar de a se muta la umbra, a adus o experienta dezamagitoare pentru unii clienti. Alta persoana s-a plasat in situatia de a comanda mancare proasta din cauza societatii slabe a ospatarilor, chiar daca au incercat de doua ori. Alti oaspeti au fost multumiti de mancare si serviciu in general, iar atmosfera placuta a fost apreciata de toti. Mai multe detalii despre cele doua postari gasiti [aici](URL).
A fost Anonym la MCM în:
Am mâncat de două ori aici în prima mea zi, la prânz am avut costița de porc Tomohawk, o bucată formidabilă de carne, era suculentă și fragedă și foarte gustoasă. Mi-a plăcut! La cină am revenit și am avut o salată grecească, produse proaspete foarte frumoase, nu prea pot să o critic în ceea ce privește salata. Personal prietenos și raport calitate-preț decent. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Teodor Iacob la MCM:
Restaurantul românesc cu tendința de pește din Dunăre înafară de clasicele aperitive românești, somn proaspăt interesant, uneori cârlan. Muzica de fundal puțin zgomotoasă dar foarte prietenoasă. Recomandat pentru familie. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 15.01.2018
Ofertă variată, salata de vară poate fi mai slabă. Mâncarea este ok și de obicei au muzică live. Personalul a fost eficient.
Am mâncat de două ori aici în prima mea zi, la prânz am avut costița de porc Tomohawk, o bucată formidabilă de carne, era suculentă și fragedă și foarte gustoasă. Mi-a plăcut! La cină am revenit și am avut o salată grecească, produse proaspete foarte frumoase, nu prea pot să o critic în ceea ce privește salata. Personal prietenos și raport calitate-preț decent.