Recenzii - IpaNera
Rezumatul recenziilor
Restaurantul a primit review-uri mixte de la clienți. Unul dintre ei a fost nemulțumit de politica restricționată a meniului pentru copii, care nu i-a permis să comande mâncare dorită, în timp ce alții au apreciat mâncarea delicioasă, în special carnea și fructele de mare. Serviciul a fost criticat pentru întârzieri și impolitețe, dar stilul și muzica locului au fost apreciate. Prețurile au fost considerate piperate de unii, dar decente de către alții. Concluzia generală este că, în timp ce IpaNera are dreptul la câteva servicii îmbunătățite, mâncarea și experiența generală sunt acceptabile.
A fost Anonym la IpaNera în:
Mâncare și servicii foarte bune. De fiecare dată a fost exact cum ne așteptam. Ambianță confortabilă, locație foarte frumoasă pe plajă, muzică bună, foarte curat. Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la IpaNera:
ipanera is not what was earlier. food was okeish, although if they compare the price / quality ratio is not the right. the thing was with the drinks. we ordered 2 glasses of white wine. they bought us something, don't weep. you couldn't even drink it. we said we can't drink it and we want something else. they brought us two bears design and at the end of the bill they taxed us, as it wee bad service quality and perso... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2022
Mâncare și servicii foarte bune. De fiecare dată a fost exact cum ne așteptam. Ambianță confortabilă, locație foarte frumoasă pe plajă, muzică bună, foarte curat.
Mulțumită dispoziției și expertizei lui Robert, care știa cum să ne ofere o mulțime de cocktailuri, vacanța noastră a fost mult mai fericită.
Mâncarea foarte bună. Chelnerul simpatic. Nu mă așteptam să fie la fel de experimentat cum am verificat ratingul pe tripadvisor, și este mult mai mic decât merită.
În ciuda faptului că este foarte aglomerat, mâncarea este foarte bună, se vede că personalul bucătarului este dedicat fiecărei farfurii.
Doar chelnerii care ne-au uitat comanda.. toți cei care au venit la 30 de minute după noi mâncau și noi ne uitam.