SaBalcony - Malate
SaBalcony
Descriere
Recenzii
Regula lor „Dacă 1 persoană dorește să aibă carnea de vită unli, toată lumea de la masă trebuie să obțină carnea de vită unli (430 pesos)” este o prostie. Fiecare persoană de la masă ar trebui să aibă posibilitatea de a alege dacă vrea sau nu asta, hindi yung sapilitan.
Un alt loc de băut semi-nou în Taft. Nu cea mai bună vedere (chiar peste un șantier de construcție a unui condominiu în creștere), dar vânt și presko !!! Aerul (poluat) este peste tot! Tăiați cursul de 4:15 pentru a merge aici și începeți să beți, deoarece arată mult mai bine în timp ce soarele este încă sus! Oamenii doar fumează, beau bere ieftină, au conversații semnificative (sau fără sens) aici cu alte persoane pe care tocmai le-au cunoscut. Poate fi uneori liniștit - poți purta o discuție din suflet cu cel mai bun prieten pe care nu l-ai mai văzut de mult timp. Dar când oamenii încep să se îmbete și să cânte la edm, discuțiile inimă-cu-inimă nu pot fi discutate. Este la etajul al doilea al unei case (sau apartament, cred?), Deci este de fapt mai puțin accesibil DAR mai relaxat în comparație cu locul de băut chiar sub el, care este mai aglomerat, mai ales joi după-amiaza până seara. Zona este întotdeauna aglomerată de oameni și mașini, deoarece drumul este îngust, plus SaBalcony este doar unul dintre numeroasele locuri de băut de pe stradă. Așteptați să vedeți sau să vă întâlniți cu clasele superioare de aici, care vor doar să se bucure de câteva beri în pace.
Un alt loc de băut semi-nou în Taft. Nu cea mai bună vedere (chiar peste un șantier de construcție a unui condominiu în creștere), dar vânt și presko !!! Aerul (poluat) este peste tot! Tăiați cursul de 4:15 pentru a merge aici și începeți să beți, deoarece arată mult mai bine în timp ce soarele este încă sus! Oamenii doar fumează, beau bere ieftină, au conversații semnificative (sau fără sens) aici cu alte persoane pe care tocmai le-au cunoscut. Poate fi uneori liniștit - poți purta o discuție din suflet cu cel mai bun prieten pe care nu l-ai mai văzut de mult timp. Dar când oamenii încep să se îmbete și să cânte la edm, discuțiile inimă-cu-inimă nu pot fi discutate. Este la etajul al doilea al unei case (sau apartament, cred?), Deci este de fapt mai puțin accesibil DAR mai relaxat în comparație cu locul de băut chiar sub el, care este mai aglomerat, mai ales joi după-amiaza până seara. Zona este întotdeauna aglomerată de oameni și mașini, deoarece drumul este îngust, plus SaBalcony este doar unul dintre ... citiți mai multe

