Recenzii - Otto's Restaurant

#3 - Vegetarian - Madison, Mediterranean, Continuental

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 5256 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 08.08.2017

4.5 ★ din 81 comentarii
nstrosin-1
08.08.2017

Am venit aici de ziua unui prieten. Băuturile, ambianța, mâncarea și serviciile au fost uimitoare peste tot. Trec zilnic pe lângă acest restaurant și în sfârșit am ajuns să mănânc acolo. Ce rasfat ascuns. Cu siguranță revin!

natalia13
08.08.2017

Aceasta a fost prima dată la Pampano. Per total a fost minunat. Porțiuni de mâncare ar fi putut fi puțin mai mici decât se aștepta, dar au fost delicioase și ne dorim cu adevărat că acea oră fericită să nu fie doar la bar. Dar totul este bine.

Facebook
4.3 ★ din 316 comentarii
Foursquare
4.3 ★ din 33 comentarii
Tripadvisor
3.9 ★ din 163 comentarii
Opentable
4.6 ★ din 1659 comentarii
Restaurantguru
4.3 ★ din 1078 comentarii
Int Restaurants
4.5 ★ din 740 comentarii
Sirved
4.4 ★ din 1176 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Madison